Jason Momoa pobity! Aktor opublikował wideo i pokazał rany na twarzy

Jason Momoa bez koszulki wyciąga pięść z pierścionkiem w kształcie czaszki
Fotografia: Instagram/Jason Momoa

Jason Momoa zaniepokoił wszystkie swoje fanki. Wszystko przez filmik, na którym pokazał się... pobity! Co tak naprawdę stało się aktorowi?

Jason Momoa popularność na całym świecie zyskał dzięki roli Khala Drogo w serialu HBO "Gra o Tron". Następnie zagrał kultowego Aquamana w produkcji DC. Jest aktorem bardzo przystojnym, w związku z czym fanki na całym świecie szaleją na jego punkcie. Teraz Momoa opublikował przerażające wideo! Widzimy na nim aktora, który pobity siedzi w wannie i przykłada sobie do twarzy kieliszek z lodem. Co tak naprawdę się wydarzyło i skąd te rany?

Zobacz także: Karolina Ferenstein-Kraśko ogłosiła rozwód! Nie taki, jakiego się spodziewacie

Jason Momoa pobity?!

Jason Momoa znany jest z tego, że dba o środowisko. Jakiś czas temu zgolił charakterystyczną dla siebie brodę, promując jednocześnie to, że w dowolnym momencie każdy z nas może zmienić swoje przyzwyczajenia.

Teraz aktor poszedł o krok dalej. W wideo, które opublikował na Instagramie, widzimy, jak idzie i wytrąca ludziom plastikowe butelki z rąk. W pewnym momencie jedna z tych osób zdenerwowała się i zaatakowała Momoę.

Nie ma się jednak o co martwić! Panowie bardzo szybko się pogodzili. Już w następnej scenie widzimy, jak Jason siedzi w wannie i przykłada sobie do twarzy kieliszek z kostkami lodu. W pewnym momencie wlewa do niego wodę z bidonu. Obok stoi mężczyzna, który miał go pobić i również pije wodę z kieliszka.

Wideo oczywiście ma promować ekologiczny styl życia, a Jason Momoa w rzeczywistości nie został ranny. Fani aktora są pod wrażeniem!

Jesteś niesamowity!

Jesteś wspaniałym człowiekiem!

Kocham to - piszą internauci.

A jak wam podoba się taki sposób wspierania ekologii? 

Zobacz także: Amber Heard oskarża Johnny'ego Deppa o kłamstwo. Aktor komentuje przez prawnika

Ten grafik stworzył wyjątkowy projekt! Na jednym zdjęciu zestawił wizerunek gwiazd z ich młodszym wcieleniem.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów