Były mąż Britney Spears pierwszy raz o ich ślubie: "Byliśmy pod wpływem narkotyków"

Britney Spears
Fotografia: Instagram.com/britneyspears

Ich małżeństwo trwało tylko 55 godzin...

Britney Spears do tej pory miała 2 mężów - Jasona Allena Alexandra oraz Kevina Federline'a, z którym ma 2 dzieci. Gwiazda zawsze chętnie opowiadała w mediach o swoim drugim ślubie, natomiast o pierwszym wolała zapomnieć. Dopiero teraz na jaw wyszły szczegóły dotyczące tego ekstremalnie krótkiego małżeństwa.

Jason Allen Alexander zdradził kulisy ślubu z Britney Spears

Britney Spears ma za sobą wiele burzliwych relacji miłosnych, ale szczególnie jedna z nich zapisała się w historii show-biznesu. Mowa o jej związku z Jasonem Allenem Alexandrem, który został sformalizowany w Las Vegas kilka dni po zaręczynach.

Co ciekawe, ich małżeństwo trwało zaledwie 55 godzin... Wtedy nie wiadomo było, dlaczego para tak szybko się rozstała. Dopiero teraz były mąż gwiazdy przerywa milczenie i zdradza kulisy ich ślubu.

Alexander w rozmowie z "ABC News" został zapytany, czy para podczas ceremonii ślubnej była pod wpływem narkotyków. Mężczyzna odpowiedział:

Alkohol jest narkotykiem, kawa jest narkotykiem, papierosy też są narkotykiem. Tak, byliśmy pod wpływem tych narkotyków - wyznał.

Gdy para całkowicie otrzeźwiała, Britney zażądała rozwodu. Jason wyraził zgodę, jednak nie ukrywa, że był wtedy w niej na zabój zakochany.

Zobacz także: Dereszowska pokazała zdjęcia z egzotycznych wakacji. Pozuje na nich bez makijażu

Niektóre z gwiazd uczyniły z mediów społecznościowych źródło zarobku. Zastanawialiście się kiedyś, które z nich zarabiają na Instagramie najwięcej? Mamy dla was odpowiedź

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów