Bieniuk w przejmujących słowach o śmierci Przybylskiej: "Największa trauma życia". Opowiada o pierwszych dniach po jej odejściu

Katarzyna Leszczyńska 06.10.2017
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
Fotografia: Instagram/Jarosław Bieniuk

Śmierć aktorki była prawdziwym ciosem dla całej rodziny.

Śmierć Anny Przybylskiej w tak młodym wieku była zaskakująca dla wszystkich, choć aktorka od pewnego czasu walczyła z nowotworem trzustki. W tej sytuacji najbardziej ucierpieli najbliżsi aktorki, a przede wszystkim jej partner Jarosław Bieniuk i dzieci. Piłkarz nie lubi wypowiadać się na ten trudny temat. W rozmowie z magazynem „Viva!” zdecydował się jednak opowiedzieć o tych traumatycznych przeżyciach.

Dni po śmierci Ani uciekły mi z pamięci. W głowie, na moim prywatnym, wewnętrznym dysku, powstała czarna dziura, której już nigdy nie zapełnię. Nie wiem, co wtedy robiłem, o czym myślałem. Nagle znalazłem się jakby w innym świecie.

Jarosław Bieniuk w wywiadzie opowiadał przede wszystkim o szczęśliwych chwilach z Anią: o tym jak się poznali i jak wyglądała ich pierwsza randka. Piłkarz twierdzi, że nie lubi powracać myślami do tych ciężkich chwil. Woli zapamiętać Anię taką jaka była wcześniej, zawsze uśmiechniętą. Dlatego tak niechętnie opowiada o szczegółach z jej choroby.

Nie chcę wracać do czasu choroby Ani, bo było to najbardziej traumatyczne doświadczenie w moim życiu. Chcę pamiętać Anię z naszych szczęśliwych lat, kiedy żartowaliśmy, bawiliśmy się, rodziliśmy dzieci… Piękną, roześmianą, czułą, spełnioną.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk sesja
Fotografia: Instagram/Jarosław Bieniuk

Najważniejsze są dzieci

Dzieci zawsze były oczkiem w głowie Anny Przybylskiej. Kiedy jej zabrakło, zostały zdane na tatę. Bieniukowi w wychowywaniu trójki pociech pomaga rodzina. Piłkarz zawsze może liczyć na mamę i siostrę Ani, które starają się go wspierać. Jednak to on ostatecznie jest za nie odpowiedzialny. Para doczekała się wspólnie trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana. Każde z nich tęskni za mamą i lubią wspominać ją wraz z tatą. Bieniuk opowiedział, że wówczas siadają przy komputerze i oglądają zdjęcia oraz filmy, na których jest Ania.

Powspominamy, trochę popłaczemy. Nie można za często oddawać się wspomnieniom, bo musimy nauczyć się żyć bez Ani. (…) Czasami się pomodlimy, pojedziemy na cmentarz, zapalimy świeczkę. Mówimy jej, że w domu nic się nie zmieniło, że wszystko w porządku. Że byłaby dumna ze swoich dzieci.

Jarosław Bieniuk w przejmujący sposób odniósł się do sytuacji po śmierci Ani. Choć od śmierci aktorki minęły już trzy lata, widać, że nadal jest obecna w głowach i sercach swoich najbliższych. Nic dziwnego, Anna i Jarosław byli uznawani zawsze za najszczęśliwszą parę w polskim show-biznesie. Widać, że piłkarz teraz stara się być dla ich dzieci olbrzymim wsparciem. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów