Jarosław Bieniuk strofuje córkę na Instagramie: "Do matmy!"

Hanna Skowron 19.11.2018
Jarosław Bieniuk
Fotografia: Przemek Świderski/East News

Oliwia Bieniuk odpowiedziała tacie. 

Po śmierci Anny Przybylskiej, Jarosław Bieniuk całkowicie skupił się na opiece nad 3 dzieci, najstarszą córką Oliwią i dwoma synami Janem i Szymonem. Sportowiec co jakiś czasu pokazuje się na oficjalnych wyjściach, niedawno wraz z dziećmi wystąpił w reklamie Play, jednak zazwyczaj stara się chronić swoje pociechy przed blaskiem fleszy. Z tego, co można zaobserwować, Bieniuk ma dobry kontakt z dziećmi. Ostatnio mogliśmy być świadkami jego metod wychowawczych, które zastosował na najstarszej córce. 

Bieniuk strofuje córkę na Instagramie

Jarosław Bieniuk postanowił pokazać swój ojcowski autorytet i skomentował ostatnie dokonania swojej córki Oliwii na Instagramie. Dziewczyna prowadzi w sieci prężnie działające konto i może pochwalić się już niemałą grupą fanów. Ostatnio wpadła na ciekawy pomysł i postanowiła odpowiedzieć na nurtujące jej obserwatorów pytania. Zanim jednak zdążyła się dobrze rozkręcić, do akcji wkroczył jej tata. 

Do matmy - napisał stanowczo.

Oliwia umieściła zabawne InstaStory z odpowiedzią i wygląda na to, że grzecznie posłuchała rady rodziciela. 

Doberze, tato - odpowiedziała pokornie. 

To zdecydowanie metody wychowawcze godne XXI wieku. ;)

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oliwia Bieniuk
Fotografia: InstaStory/oliwia18bieniuk

Konto na Instagramie może sprawić, że w kilka chwil staniemy się rozpoznawalni i bogaci. Ile zarabiają największe gwiazdy w sieci?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów