Bieniuk opublikował wyjątkowe zdjęcie z synem. "Cała Ania"

Jarosław Bieniuk na meczu w koszulce piłkarskiej
Fotografia: KAROLINA MISZTAL/REPORTER/EAST NEWS

Dzieci Anny Przybylskiej coraz bardziej przypominają mamę. Internauci nie mogą wyjść z zachwytu nad ostatnim zdjęciem Jarosława Bieniuka z Szymonem.

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska doczekali się trójki dzieci. Ich pociechy, Jan, Oliwia i Szymon, rosną w zawrotnym tempie. 16-letnia dziś Oliwia jest bardzo aktywna na Instagramie. Bieniuk co jakiś czas publikuje zdjęcia z dziećmi. Zachwyceni fani nie mogą wyjść z podziwu nad tym, że są one bardzo podobne do Przybylskiej. Niemal przy każdej tego typu fotografii piszą o tym w komentarzach. Nie da się jednak ukryć, że dzieci mają wiele cech podobnych do swojej mamy.

Bieniuk na zdjęciu z synem

Starszy syn Bieniuka i Przybylskiej, Szymon, postanowił pójść w ślady ojca. Interesuje się piłką nożną, a jego dumny tata chętnie publikuje nagrania z meczów syna. Ostatnio opublikował na Instagramie zdjęcie z ich wspólnej wyprawy na mecz do Łodzi. Pod tą fotografią właśnie pojawiły się komentarze, w których internauci piszą, że Szymon jest bardzo podobny do Ani.

Cała mama.

Cała Ania.

Jaki syn podobny do mamy.

Tego typu komentarzy pojawiło się znacznie więcej. Fani Ani Przybylskiej wciąż tęsknią za swoją ulubioną aktorką, a zdjęcia jej dzieci sprawiają im wiele radości.

Zobacz także: Wojewódzki o przyjaźni z Anną Przybylską. Nie zabrakło intymnych szczegółów

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Polskie gwiazdy nadają swoim dzieciom bardzo oryginalne imiona. Zebraliśmy te najbardziej wyjątkowe. Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów