Jarosław Bieniuk na wakacjach z dziećmi i partnerką. Ich wspólne zdjęcie świadczy tylko o jednym

Redakcja 07.07.2017
Jarosław Bieniuk
Fotografia: East News

Uśmiechnięci, zrelaksowani, szczęśliwi. Czego chcieć więcej? ;-) 

Jarosław Bieniuk wraz z dziećmi i partnerką Martyną Gliwińską wybrali się na Mazury. Mimo że były piłkarz chroni prywatność swojej rodziny i rzadko opowiada o swoim życiu, od czasu do czasu uchyla rąbka tajemnicy i dzieli się z internautami zdjęciami, dzięki którym mogą dowiedzieć się, co u niego słychać. To właśnie dzięki relacji na Instagramie dowiadujemy się, że Bieniuk z rodziną przebywa nad polskimi jeziorami.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska spotykają się już od kilku miesięcy, jednak dopiero niedawno przestali ukrywać swój związek. Były piłkarz w maju tego roku, w wywiadzie udzielonym magazynowi "Viva!" przyznał, że to dzięki Gliwińskiej znów potrafi cieszyć się życiem. Docenia również fakt, że nowa partnerka ma świetny kontakt z jego dziećmi. 

Czytaj więcej: Jarosław Bieniuk opowiedział o życiu po śmierci Przybylskiej i nowej partnerce. "Musimy nauczyć się żyć bez Ani"

Wszystko wskazuje na to, że od tego czasu niewiele się zmieniło. Świadczą o tym zdjęcia, które Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska udostępnili na Instagramie. Zrelaksowani i uśmiechnięci wraz z dziećmi korzystają z uroków lata i wszystko wskazuje na to, że dobrze czują się w swoim towarzystwie. Tylko pozazdrościć ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów