Jarosław Bieniuk i Gliwińska znów są razem? Jedna osoba przyczyniła się do ich zejścia. "Odbudowują łączącą ich więź"

Anna Respondek 23.03.2018
Jarosław Bieniuk i Oliwia Bieniuk
Fotografia: Instagram/0liwia_bieniuk

Jak podaje tygodnik "Życie na gorąco", Jarosław Bieniuk znów jest w szczęśliwym związku. O błędzie, jaki popełnił, przypomniała mu jego córka, Oliwia. 

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska przez wiele lat tworzyli szczęśliwy związek. Niestety w 2014 roku aktorka zmarła na nowotwór trzustki. Od tamtego czasu sportowiec skupiał się na wychowaniu ich trojga dzieci, córki Oliwii i dwóch synów, Szymona i Jana. 

Zobacz także: Jarosław Bieniuk po raz pierwszy opowiedział o tym, jak poznał Annę Przybylską

Choć od śmierci Przybylskiej minęły niecałe 4 lata, Bieniuk wciąż nie znalazł sobie nowej partnerki. Przez jakiś czas był związany z Martyną Gliwińską, jednak związek ostatecznie nie przetrwał. Piłkarz opowiedział w jednym z wywiadów, że nie był jeszcze gotowy na nowy związek, a zobowiązania zawodowe i troska o dzieci, nie pozwalały mu się odpowiednio zaangażować.

Dużym zaskoczeniem zdają się być doniesienia tygodnika "Życie na gorąco", w którym możemy przeczytać, że Bieniuk znów jest zakochany. Wygląda na to, że sportowiec jest stały w uczuciach, ponieważ jego nową wybranką jest ponownie Martyna Gliwińska. Do zejścia się pary przyczyniła się córka Bieniuka, Oliwia, która pokazała mu, że popełnił błąd. 

On usłyszał, że Martyna zamierza przenieść się z Trójmiasta do stolicy. I nie wytrzymał! Dziś można powiedzieć, że są razem i powoli odbudowują łączącą ich więź -  piszą dziennikarze "Życia na gorąco". 

Podobno para spotkała się i długo rozmawiali o sobie i dzieciach. Ostatecznie postanowili dać sobie znowu szansę. 

Zobacz także: Oliwia Bieniuk opublikowała kontrowersyjny post. To nie spodobało się internautom

Autor: Majka Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów