Joanna Jarmołowicz jest w ciąży z Królikowskim! Radosną nowiną podzieliła się na Instagramie

"M jak miłość" aktorzy na planie: Joanna Jarmołowicz, Rafał Mroczek, Karolina Sawka
Fotografia: Instagram/Joanna Jarmołowicz

Kolejna polska gwiazda jest w ciąży! Tym razem radosną informacją na Instagramie podzieliła się Joanna Jarmołowicz. Kim jest ojciec dziecka młodej aktorki?

Kolejna gwiazda ogłosiła radosną nowinę! Aktorka znana z "M jak miłość" spodziewa się dziecka. Joanna Jarmołowicz pochwaliła się zdjęciem z brzuszkiem ciążowym na Instagramie. Tym samym podzieliła się z fanami swoim szczęściem i dołączyła do innych gwiazd, które spodziewają się dziecka. A tych w polskim show-biznesie w ostatnim czasie jest naprawdę sporo! Ojcem dziecka Joanny jest jej partner, Janek Królikowski, młodszy brat Antka Królikowskiego

Zobacz także: Antek Królikowski pierwszy raz opowiedział o nowej dziewczynie!

Jarmołowicz i Królikowski spodziewają się dziecka

Joanna Jarmołowicz popularność zyskała dzięki roli w serialu TVN, "Na noże". W ostatnim czasie mogliśmy oglądać ją w serialu "M jak miłość", a także w filmie "Planeta Singli". 

Fani Joanny od pewnego czasu pytali ją o krągłości, które zauważali na zdjęciach. Teraz aktorka postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Kochani, dostaję mnóstwo pytań, czy jestem w ciąży. Oznajmiam, iż za kilkanaście tygodni zostanę mamą.

Taki podpis znalazł się pod zdjęciem aktorki w kwiecistej sukience. Joanna promienieje, co dostrzegli fani. W komentarzach posypały się gratulacje w kierunku przyszłych rodziców.

Przed tobą najpiękniejsza przygoda życia!

Gratulacje Asiu!

Najpiękniejsze zdjęcie dnia!

Dołączamy się do gratulacji dla Asi i Janka i życzymy dużo zdrowia dla mamy i dziecka.

Zobacz także: Kaczorowska o ciąży: "Obawiałam się, że może ucierpieć nasza seksualność" 

Już nie możemy się doczekać, jak Joanna i Jan nazwą swoje dziecko! Postawią na oryginalność jak niektóre gwiazdy w show-biznesie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów