Jarek Jakimowicz ma 18-letniego syna. To prawie kopia ojca!

Magdalena Barszczak 23.10.2018
Jarosław Jakimowicz
Fotografia: East News

Nastolatek chętnie dzieli się zdjęciami na Instagramie.

Jarosław Jakimowicz był jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów lat 90. Popularność przyniosła mu przede wszystkim rola w "Młodych wilkach", gdzie zagrał razem z Piotrem Szwedesem. Potem przyszły kolejne filmy, m.in. "Poranek kojota" czy "Wyjazd integracyjny", a także udział w programie "Big Brother VIP.

Aktor zawsze był ulubieńcem kobiet. Jednym z jego "najdziwniejszych" związków jest małżeństwo z cenioną malarką Joanną Sarapatą. Dzieliło ich wszystko - różnica wieku, odległość i doświadczenia. Mimo to zakochali się w sobie. Para pobrała się zaledwie po dwóch miesiącach znajomości, a owocem ich miłości jest syn Jovan.

Jovan Jakimowicz - syn aktora "Młodów wilków". Kim jest?

Dziś potomek Jakimowicza i Sarapaty ma 18 lat. Mimo że jego rodzice nie są już razem, jest z nimi bardzo związany. Na co dzień jest pogodnym i ambitnym chłopakiem, a jego życie możemy śledzić na Instagramie. Jego wielką pasją są... konie.

Jovan pomaga mamie w prowadzeniu galerii, zajmując się mediami społecznościowymi. Kiedy wrócił do Polski, po kilku latach mieszkania w Hiszpanii, spotkał się z nietolerancją ze względu na swój wygląd.

Od razu były wyzwiska: pedał, gej. W ogóle nie rozumiałem tego, w Barcelonie, gdzie mieszkałem 9 lat, to jest kompletnie normalne, że ludzie chodzą w rurkach, kolorowo - mówi w "DD TVN". 

Jovan obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje politykę, ale za 10 lat chciałby osiąść w Warszawie. Nastolatek coraz częściej pojawia się na salonach, a fotoreporterzy wychwytują jego podobieństwo do znanego ojca. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów