Jared Leto przed koncertem wybrał się na spacer po Krakowie i... zajadał się pierogami

Jared Leto przed MET Galą w złotej koronie
Fotografia: FaceToFace/REPORTER

Jared Leto na każdym kroku podkreśla, że Polska kojarzy mu się z pysznymi pierogami. Gwiazdor zajadał się nimi przed koncertem 30 Seconds to Mars w Krakowie.

29 sierpnia w Krakowie na TAURON Arenie zagrał zespół 30 Seconds to Mars. Jared Leto ze swoim bandem jest częstym gościem w naszym kraju. Ostatnio grali w Łodzi w kwietniu tego roku. Okazuje się, że fani to nie jedyny powód, dla którego Jared lubi odwiedzać nasz kraj. Hollywoodzki gwiazdor po prostu uwielbia nasze… pierogi.

Jared Leto je pierogi w Polsce

Przed koncertem Jared Leto udał się na spacer po Krakowie. Już podczas łódzkiego koncertu wokalista 30 Seconds to Mars podkreślał, że uwielbia pierogi. Nic więc dziwnego, że również tym razem nie przepuścił okazji i zdecydował się wybrać na obiad właśnie to tradycyjne polskie danie. Jego posiłek został udokumentowany na Instagramie.

Na Twitterze natomiast mogliśmy zobaczyć gwiazdora żartującego i zapraszającego na koncert. Rozmawia przez banana z premierem. Widać, że pierogi mu smakowały. Właśnie za takie poczucie humoru uwielbiamy Jareda najbardziej!

Jak na razie to ostatni z zaplanowanych na ten rok koncertów 30 Seconds to Mars w Polsce. Nie możemy się doczekać, kiedy odwiedzą nas po raz kolejny. I już dziś zapraszamy Jareda na pierogi!

Zobacz także: Wybierasz się na Open'er Festival 2019? Możesz zdecydować, kto na nim wystąpi!

Nie ma co ukrywać, gwiazdy zarabiają dobrze. Płyty, tantiemy radiowe, kampanie reklamowe… To jednak koncerty przynoszą im jedne z największych zysków. Kwoty, jakie artyści otrzymują za występy przed publicznością są ogromne! W galerii znajdziecie najlepiej zarabiających na koncertach muzyków.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów