Jane Fonda szczerze o chorobie. "Pod sukienką musiałam ukrywać bandaże"

Paulina Ermel 05.04.2019
Jane Fonda
Fotografia: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Nie jest tajemnicą, że Jane Fonda w swoim życiu zmagała się z kilkoma ciężkimi chorobami. Na łamach brytyjskiego wydania "Vogue" postanowiła wyznać, jak wyglądała ta walka.

Jane Fonda to jedna z najpopularniejszych światowych aktorek. Gwiazda w tym roku skończy 82 lata i trzeba przyznać, że wygląda niesamowicie. Nie oznacza to jednak, że jej życie było usłane różami.

Aktorka udzieliła wywiadu do brytyjskiego "Vogue'a". Została także bohaterką okładki magazynu, który został poświęcony obalaniu stereotypów dotyczących starzenia. To właśnie tutaj Fonda przyznała, że zmagała się z wieloma nowotworami.

Jane Fonda o walce z rakiem

Jane Fonda zmagała się z rakiem piersi i skóry. W jej przypadku choroba to sprawa genetyczna - chorował także jej ojciec oraz brat. I choć gwiazda już dwukrotnie uporała się z nowotworem, pozostawił on po sobie ślad. Jego powikłaniem jest m.in. osteoporoza, która przeszkadza w codziennym życiu, a w dodatku sprawiła, że aktorka musi poddać się operacji kolana.

W trakcie walki z nowotworem aktorka nie rezygnowała z życia zawodowego. Na tyle, na ile pozwalała jej na to terapia. Pamiętacie Złote Globy w 2016 roku? To wtedy gwiazda otrzymała nominację w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa. Na gali wręczenia nagród miała na sobie biała suknię. Pod nią chowała blizny i bandaże po mastektomii.

"Wychodzę z samochodu i mam dziwną białą sukienkę z wieloma marszczeniami. To dlatego, że właśnie miałam mastektomię i musiałam zakrywać bandaże” - mówiła w rozmowie z "Vogue".

Tak samo postępowała w przypadku raka wargi. Po wycięciu zmiany przez chirurga gwiazda przez długi czas nosiła na twarzy dyskretny plaster, pod którym znajdowała się pooperacyjna blizna.

Zobacz także: Julia Wróblewska zakochana! Aktorka udostępniła zdjęcie z chłopakiem

Wiedzieliście, że Fonda tak ciężko chorowała?

Niektóre gwiazdy mimo upływającego czasu wyglądają coraz lepiej! Zobaczcie, które z nich dzisiaj wyglądają młodziej niż dawniej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów