Polski książę się żeni! Na okładce magazynu pokazał narzeczoną

Paulina Ermel 29.10.2018
Jan Lubomirski
Fotografia: Tomasz Zukowski/East News

Jan Lubomirski-Lanckoroński już niebawem po raz drugi weźmie ślub. Kto jest wybranką jego serca?

Jan Lubomirski-Lanckoroński niedługo po raz drugi zostanie mężem! Jego serce skradła Helena Mańkowska. Para wystąpiła razem na okładce gazety "Wprost". Udzieliła też gazecie ciekawego wywiadu. Kiedy planują ślub? Zobaczcie.

Jan Lubomirski-Lanckoroński bierze ślub

Jan Lubomirski i Helena Mańkowska wezmą ślub w rodzinnym mieście panny młodej, czyli w Szczawnicy. Uroczystość odbędzie się w wakacje 2019 roku w pałacu, który należy do rodziny Mańkowskiej. Para opowiedziała o wszystkim w wywiadzie dla magazynu "Wprost". Na łamach tygodnika ujawnili także, że są... spokrewnieni! Otóż okazuje się, że Lubomirski i Mańkowska wywodzą się z jednego drzewa genealogicznego, ale tego typu małżeństwa zdarzały się w ich rodzinie często.Impreza ma potrwać całe 4 dni, a przyszli nowożeńcy już nie mogą się jej doczekać.Co ciekawe, wcześniej Jan Lubomirski był mężem Dominiki Kulczyk! Para była ze sobą bardzo długo - doczekali się też dwójki dzieci. 5 lat temu wzięli rozwód.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Pamiętacie ślub księcia Harry'ego i księżnej Meghan? Oficjalne zdjęcia z tego wydarzenia są autorstwa Alexiego Lubomirskiego - kuzyna Jana Lubomirskiego!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów