Antek Królikowski oddał bratu dziewczynę. "Dostał błogosławieństwo"

Magdalena Barszczak 30.03.2018
Antek Królikowski
Fotografia: EAST NEWS

Wszystko zostaje w rodzinie.

To się nazywa braterska miłość! Antek Królikowski oddał młodszemu bratu ukochaną. Nie chodzi jednak o Julię Wieniawę, a o byłą dziewczynę - Joannę Jarmołowicz, z którą spotykał się w 2015 roku. Jan Królikowski z aktorką znaną z serialu "Pierwsza miłość" i "Na noże" widuje się już od dłuższego czasu, a wspólne zdjęcia zamieszcza na Instagramie. 

Zobacz też: Jennifer Aniston nie mogła wytrzymać w małżeństwie z Therouxem? "Był prawdziwym koszmarem"

Jak donosi "Fakt", brat zachował się jak prawdziwy mężczyzna i zapytał Antka o to, czy ten nie ma nic przeciwko ich znajomości. Aktor postanowił nie przeszkadzać młodym i zaakceptował rodzące się między nimi uczucie. W końcu sam w jest w szczęśliwym związku i nie chce stawać bratu na drodze do szczęścia.

Dostał błogosławieństwo. Antek Królikowski od dawna nie ma kontaktu z Asią, a sam jest zakochany w Julii Wieniawie. Uznał, że gdyby zabronił bratu wchodzenia w ten związek, to byłoby to niezdrowe. Życzy mu jak najlepiej – poinformował rozmówca tabloidu.

Jan Królikowski ma 26 lat i jest kompozytorem. Niedawno pojawił się ze starszym bratem na świątecznym odcinku "Bake Off: Ale Ciacho". Kibicujemy obu braciom i zastanawiamy się, jak będą wyglądać ich wspólne święta. Mamy nadzieję, że nie poróżnią się przy wielkanocnym stole.

Zobacz też: Heidi Klum i Tom Kaulitz z Tokio Hotel są parą! Gitarzysta zmienił się nie do poznania

Antek Królikowski z bratem Janem
Fotografia: EAST NEWS

Zobacz, które gwiazdy wsparły "Czarny piątek":

Autor: Magdalena Barszczak

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów