Jan Kliment przeszedł poważną operację. Wciąż przebywa w szpitalu

Hanna Skowron 09.11.2018
Kliment, Barański, Maserak
Fotografia: Instagram/tanieczgwiazdami

Jego życiu nie zagraża obecnie żadne niebezpieczeństwo.

"Taniec z gwiazdami" pozwolił zabłysnąć wielu tancerzom, którzy dzięki udziałowi w programie, rozpoczęli telewizyjną karierę. Edyta Herbuś, Tomasz Barański czy Stefano Terrazzino to tylko niektóre ze znanych nazwisk. Wśród najpopularniejszych tancerzy znajduje się również Jan Kliment, który niedawno przeszedł poważną operację. Przebiegiem choroby podzielił się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Jan Kliment przeszedł poważną operację

Okazuje się, że tancerz od dłuższego czasu cierpiał na przypadłość, która nie miała nic wspólnego z jego zawodem. Gwiazdor zmagał się z powracającą chrypką, przez którą ostatecznie musiał poddać się operacji na strunach głosowych. O trudnościach, jakie mu sprawiała, opowiadał w tygodniku "Na żywo".

Ledwie mogę mówić. Mam męczącą chrypę. Już od roku moje gardło gorzej działa - przyznawał.

Obecnie tancerz przebywa jeszcze w szpitalu, jednak wygląda na to, że operacja się udała. Kliment na InstaStories opublikował zdjęcie po operacji. Wspiera go oczywiście żona, Lenka Kliment, która również zamieściła post w mediach społecznościowych.

Trzymajcie za niego mocno kciuki. Wiem, że będzie dobrze. Kocham cię nad życie i zawsze będę z tobą, chociaż nie wiem jak daleko byś był! - napisała.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Znani i lubiani często w swoim prywatnym życiu przechodzą przez ciężkie chwile. Te gwiazdy przyznały się do depresji poporodowej:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów