Foxx i Holmes ukrywali związek. Aktora zapytano o to wprost podczas wywiadu. Reakcja? Reporter zaniemówił

Anna Respondek 20.02.2018
Jamie Foxx i Katie Holmes
Fotografia: Twitter/Rob Lopez/EAST NEWS

Jamie Foxx zapytany o związek z Holmes nie mógł zareagować bardziej dosadnie. Ten wywiad zapamięta na długo.

Jamie Foxx to ceniony hollywoodzki aktor, który ma na swoim koncie wiele kultowych już ról, między innym w filmach "Django" czy "Ray". Aktor chętnie opowiada o swojej pracy, jednak jeśli chodzi o życie prywatne, zachowuje je dla siebie. 

Zobacz także: Katie Holmes jest w ciąży z Jamiem Foxxem? Na zdjęciach widać zaokrąglony brzuch

W piątek, 16 lutego, Foxx pojawił się na wielkim meczu gwiazd NBA "NBA All-Star Weekend". Dziennikarze obecni na miejscu chcieli wykorzystać okazję i zadać kilka pytań laureatowi Oscara. Wszystko szło pomyślnie do momentu, w którym dziennikarz zapytał aktora o relacje z Katie Holmes i walentynki. 

Wiem, że się przygotowywałeś. Widziałem zdjęcia. Czy ty i Katie Holmes graliście w koszykówkę w walentynki? - zapytał. 

Jamie postanowił nie odpowiadać na to pytanie i natychmiastowo zakończył rozmowę. Aktor wstał z krzesełka, zdjął słuchawki, odpiął mikrofon i poszedł rozgrzewać się na boisko. Po reakcji dziennikarza widać było, że jest wyjątkowo zaskoczony i zmieszany.

Jamie Foxx i Katie Holmes

Pierwsze plotki o romansie pary pojawiły się już w 2013 roku. Media spekulowały na temat ich związku, zaręczyn, a nawet tego, że spodziewają się dziecka. Foxx i Holmes przez długi czas ukrywali swoje uczucie. Dopiero w 2018 roku, na imprezie poprzedzającej rozdanie nagród Grammy, udało się ich wspólnie sfotografować. Pomimo tego, że nie pozowali razem na ściance, aparaty fotoreporterów dostrzegły ich czułości, które okazywali sobie na widowni. 

Zobacz także: Dlaczego Tom Cruise przez 4 lata nie widział się ze swoją córką, Suri? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów