Twórcy "Greya" oferowali wiekszą gażę za rozbierane sceny? Dornan zdradza, dlaczego się na to nie zdecydował

Emilia Klima 08.02.2018
"Pięćdziesiąt twarzy Greya"
Fotografia: Youtube/HeliosPolska

Choć podobno producenci proponowali głównym bohaterom astronomiczne kwoty za pokazanie nagości, ci powiedzieli nie. Jamie Dornan zdradził, dlaczego podjął taką decyzję. 

Już niedługo w kinach zagości trzecia i ostatnia już część o przygodach Anastasii Steel i Christiana Greya "Nowe oblicze Greya". Właśnie trwa promocja produkcji, podczas której aktorzy wcielający się w główne role, Dakota Johnson i Jamie Dornan, udzielają wiele wywiadów i zdradzają tajemnice z planu.

Zobacz także: Jamie Dornan przyznaje, że podczas scen seksu udawał odgłosy zwierzęcia

Oczywiście większość dziennikarzy pyta w szczególności o sceny intymne i nagość. Choć aktorzy już w pierwszej części pokazali sporo ciała, nie zdecydowali się na to, aby wystąpić w całości, tak, jak ich "Pan Bóg stworzył". W wywiadzie dla amerykańskiej edycji "Elle" Dornan postanowił wyjaśnić, dlaczego podjęli taką decyzję i czy rzeczywiście producenci proponowali im za to astronomiczne kwoty. 

To było 30 milionów dolarów za pokazanie jednego jądra [śmiech]. Nie, tak naprawdę informacja o oferowaniu pieniędzy za nagość jest fałszywa. Taka sytuacja nie miała miejsca - zapewnił

Dornan jest przekonany o tym, że zupełna nagość nie była czymś niezbędnym w tym filmie i zostało pokazane tyle, ile należało. 

W filmie i tak widać dużo mojego tyłka, to mi nie przeszkadza. Widać dużo piersi Dakoty. Pokazałbym swoje piersi, gdybym je miał. Myślę, że nie musieliśmy pokazywać reszty, bo to nie jest istotne dla historii. Nie robimy porno, chociaż niektórzy tak twierdzą - powiedział.

Aktor przyznał, że odkąd zaczął wcielać się w postać Christiana jego życie bardzo się zmieniło. W tym czasie na świat przyszło jego dwoje dzieci, a szał związany z filmami niestety nieco go od nich odsunął. Przyznał również, że choć kocha to co robi, nie jest to dla niego najważniejsze. 

Zobacz także: Johnson i Dornan przyznają, że podczas scen seksu czuli się niezręcznie z jednego powodu

 

Zobacz także, jakie rzeczy nie mają znaczenia dla mężczyzn podczas seksu:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów