Rzeźniczak przyznał się do nieślubnego dziecka: "Tak, mam córkę"

Malwina Wasilewska 25.06.2019
Jakub Rzeźniczak
Fotografia: Instagram.com/jakubrzezniczak25

Piłkarz udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział o swoim życiu prywatnym.

Po tym, jak media zaczęły rozpisywać się o kryzysie w małżeństwie Jakuba Rzeźniczaka i Edyty Zając, na jaw wyszły kolejne rewelacje. Przypomnijmy, że wcześniej mówiono o rzekomym romansie piłkarza z wokalistką Candy Girl, a teraz okazuje się, że Jakub ma nieślubne dziecko.

Jakub Rzeźniczak opowiedział o swojej córce

Do niedawna niewiele mówiło się o życiu osobistym Jakuba Rzeźniczaka. Piłkarz zawsze cenił swoją prywatność, jednak po ostatnich doniesieniach postanowił się wytłumaczyć.

Piłkarz publicznie przyznał się, że ma 2-letnie dziecko, ale jego mamą nie jest Edyta. Jak twierdzi, ma ze swoją córką stały kontakt.

Nie mam w zwyczaju komentować życia prywatnego, dlatego powiem krótko. Tak, mam córkę, którą bardzo kocham. I wbrew temu, co się pisze, mam z nią stały kontakt i razem z jej mamą uczestniczę w jej wychowaniu - powiedział piłkarz w rozmowie z weszlo.com.

Edyta do tej pory nie skomentowała doniesień o rozstaniu z Rzeźniczakiem. Warto dodać, że małżonkowie niedawno usunęli wspólne zdjęcia z mediów społecznościowych. Jak myślicie, to już definitywny koniec ich związku?

Ten projekt robi furorę w sieci. Nic dziwnego! Przedstawia zdjęcia, na których gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów