Jakimowicz na "Big Brotherze" dorobił się fortuny. Zdradził, jaką miał stawkę

Hanna Skowron 08.04.2019
Jarosław Jakimowicz
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Ile dostają uczestnicy "Big Brothera"? Padły konkretne sumy.

Jarosław Jakimowicz był uczestnikiem 5. edycji "Big Brothera". Udział w programie był dla niego bardzo opłacalną zabawą. Aktor opowiedział o tym, jakie stawki dostają uczestnicy. Jego zdaniem nie mogą liczyć na tyle samo co on.

Największą popularność Jakimowiczowi przyniósł udział w filmie "Młode Wilki" z 1995 roku. Aktor wystąpił także w innych produkcjach, m.in.: "Nic śmiesznego", "Poranek kojota" oraz serialach - "Na dobre i na złe" czy "Pierwsza miłość". Niektórzy z widzów pamiętają go także z udziału w "Big Brotherze VIP".

Jakimowicz wyjawił, ile zarabia się w "Big Brotherze"

Aktor miał spędzić w domu Wielkiego Brata tydzień, jednak ze względu na jego wysokie notowania wśród widzów zaproponowano mu dłuższy pobyt. Jakimowicz ostatecznie wygrał to reality show. Nagrodą były dwa zegarki o łącznej wartości 50 tys. zł. Jednak gwiazdor dorobił się na samym udziale w programie. W rozmowie z portalem przeambitni.pl, wyjawił jaką miał stawkę.

Ja zarobiłem dużo, bardzo dużo. Miałem kontrakt na tydzień, który negocjowaliśmy co tydzień. Ja miałem 30 tys. złotych za każdy tydzień, a spędziłem tam 5 tygodni i wygrałem zegarki - wspominał.

Jakimowicz tłumaczył, że mógł liczyć na takie kwoty, ponieważ był rozpoznawalnym celebrytą. Inaczej, jego zdaniem, jest w przypadku obecnych uczestników. Aktor uważa, że zarabiają znacznie mniej niż on.

Myślę, że oni mogą mieć ok 3-4 tysięcy za tydzień - dodał.

Jakimowicz podkreśla, że nie chciałby po raz kolejny przeżywać tej przygody, chyba że zaproponowano by mu tę samą kwotę, 30 tys. zł za tydzień.

Pojechać sobie potem w fajne miejsce za tydzień pobytu i powydurniania się? Czemu nie? - podsumował.

A wy, za jaką kwotę dalibyście się zamknąć w domu Wielkiego Brata?

Zobacz także: Jarek Jakimowicz ma 18-letniego syna. To prawie kopia ojca!

Kto inkasuje najwięcej za grę w serialach? Sprawdź TOP 10

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów