Jakie wykształcenie ma Quebonafide? Tego się nie spodziewacie!

Zuzanna Morska 27.06.2019
Quebonafide
Fotografia: Eastnews

W życiu byśmy nie powiedzieli, że jeden z najpopularniejszych polskich raperów kształcił się właśnie w tej materii!

Quebonafide to jeden z najbardziej cenionych polskich raperów. Muzyk szturmem podbił serca miłośników tego gatunku muzycznego w Polsce. Raper jest laureatem licznych nagród i przyciąga coraz większą rzeszę fanów.

Zanim Kuba Grabowski został artystą, szedł w zupełnie innym kierunku. Wiecie co studiował? Będziecie zdziwieni.

Jakie wykształcenie ma Quebonafide

Podczas występów raper daje prawdziwe show. Wczuwa się w rapowanie, emocjonalnie podchodzi do napisanych przez siebie tekstów i zaczepia publiczność. Nie sposób też zapomnieć o jego tatuażach i - do niedawna - kolorowej fryzurze.

Trudno uwierzyć, ale w wielu wywiadach Quebonafide podkreślał, że jest introwertykiem. Nie potrzebuje wokół siebie szumu i najlepiej mu wtedy, kiedy może porozmyślać w ciszy. Trochę gryzie się to z jego charakterystycznym wizerunkiem i zachowaniem na scenie, ale... pasuje do tego, czym się interesował wcześniej.

Okazuje się bowiem, że Kuba Grabowski studiował filozofię na Uniwersytecie Warszawskim! Wpadlibyście na to, że miał (a może wciąż ma) takie zainteresowania?

Ten projekt pokochali ludzie na całym świecie. Dlaczego? Dlatego, że występują tutaj gwiazdy, które pozują na zdjęciach ze swoimi... młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów