Jakie są twoje największe słabości? Możesz się o tym przekonać, za pomocą prostego obliczenia

Anna Respondek 28.02.2018
Słabe strony
Fotografia: Fotolia

Wystarczy krótkie obliczenie, aby dowiedzieć się, jaka jest nasza największa wada. 

Nikt nie jest idealny. Każdy człowiek boryka się z niedoskonałościami i wadami, nad którymi próbuje pracować. Nie zawsze jesteśmy w stanie stwierdzić, co jest naszą najsłabszą stroną. Jednak wygląda na to, że może nam w tym pomóc data urodzenia. 

Co zatem zrobić, aby poznać swoje słabości? Wystarczy wykonać krótkie obliczenie, dzięki któremu dowiemy się, jaka jest nasza liczba życia. To właśnie do każdej z nich przyporządkowana jest konkretna pula zachowań charakteryzujących właściciela. Dodaj do siebie wszystkie cyfry, jakie znajdują się w twojej dacie urodzenia, jeśli wynik wyjdzie dwucyfrowy, zsumuj go, na przykład (13.07.1997 -> 37 -> 10 -> 1).

Zobacz także: Te znaki zodiaku mają najgorszy charakter. Lepiej nie wybierać ich na przyjaciół

Jedynka

Jedynki to bardzo silne osobowości, które niestety często chcą dominować i czasem zdarza im się zastraszyć rozmówcę. Najbardziej muszą pracować nad opanowaniem i samokontrolą. Warto również, aby były nieco bardziej skromne. 

Fotolia_175811913_Subscription_Monthly_M
Fotografia: Fotolia

Dwójka

Dwójki niezwykle emocjonalnie podchodzą do życia. Bardzo łatwo je urazić i doprowadzić do łez. Są niepewne swoich zdolności i niezwykle wrażliwe. Czasami stają się humorzaste i zazdrosne, dlatego powinny popracować nad zbudowaniem pewności siebie. 

Trójka

Trójki to prawdziwe gwiazdy. Cały błysk fleszy powinien być skierowany właśnie na nie. Uwielbiają wzbudzać zainteresowanie i bywają melodramatyczne. Wszyscy są dla nich konkurencją. Co warto zmienić? Zainteresować się terminem "empatia". 

Czwórka

Czwórki to prawdziwe kontrolerki. Nad wszystkim chcą panować, zarówno jeśli chodzi o nie same, jak i innych ludzi. Bywają nietolerancyjne, pedantyczne i uparte. Zdecydowanie powinny postarać się o nieco więcej luzu w życiu. 

Fotolia_176013005_Subscription_Monthly_M
Fotografia: Fotolia

Piątka

Piątki to wieczni marzyciele, którzy szybko się nudzą i nie potrafią, ani nie chcą dorosnąć. Ciężko na nich polegać, ponieważ bywają nieodpowiedzialne. Nie potrafią się na niczym skupić. Aby popracować nad swoimi wadami, powinny więcej czasu poświęcić zobowiązaniom.

Szóstka

Perfekcjonizm to ulubione słowo szóstki. Wszystko i wszyscy mają działać jak w szwajcarskim zegarku. Szóstki uważają, że wszystko wiedzą najlepiej i często krytykują. Aby lepiej funkcjonować w środowisku, powinny zacząć bardziej słuchać. 

Siódemka

Siódemka jest wycofana i sceptyczna. Bardzo trudno jest jej komuś zaufać, ponieważ zazwyczaj buduje wokół siebie wysoki mur. Nie potrafi rozmawiać o uczuciach. Co sprawi, że to się zmieni? Siódemka powinna dużo bardziej otworzyć się na świat. 

Fotolia_124779786_Subscription_Monthly_M
Fotografia: Fotolia

Ósemka

Ósemka to egocentryk i materialista. Rzeczy są dla niego dużo ważniejsze niż ludzie i nie boi się o tym mówić. Lubi kontrolować i jego zawsze musi być na wierzchu. Podobnie jak trójka, ósemka także powinna poznać słowo "empatia". 

Dziewiątka

Dziewiątka nie potrafi wybaczać i zazwyczaj uważa, że ma racje. Jednak jeśli ktoś ją zrani, długi czas chowa urazę. Aby lepiej czuć się wśród ludzi, powinna skupić się także na uczuciach innych osób. 

Zobacz także: Po czym poznać, że ktoś jest inteligentny? To zależy od jednej rzeczy

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów