Niania ujawniła tajemnice rodziny królewskiej! Jakie są dzieci Williama i Kate?

Maria Karolewska 22.11.2019
Jakie są prywatnie dzieci Williama i Kate?
Fotografia: Instagram/kensingtonroyal

Jakie prywatnie są dzieci księcia Williama i Kate Middleton? Nianie rodziny królewskiej ujawniły nieznane szczegóły.

Dzieci księżnej Kate i księcia Williama żyją w całkiem innych warunkach niż reszta ich rówieśników. Od urodzenia obserwowane przez media, uczą się w prywatnych szkołach i w każdej chwili mogą liczyć na pomoc wykwalifikowanych specjalistów. Jacy prywatnie są książę George, księżniczka Charlotte i 18-miesięczny Louis? Nianie, które od wielu lat zajmują się grupą pociech w pałacu, ujawniły pewne tajemnice.

Jakie są dzieci Williama i Kate? Nianie ujawniają

Magazyn "Star" dotarł do niań, które przez lata pracowały w pałacu. Kobiety postanowiły uchylić rąbka tajemnicy na temat książęcych pociech. Choć zazwyczaj miały pełne ręce roboty, miło wspominają czas spędzony z dziećmi.

George jest uroczym dzieckiem, ale kiedy jest w złym humorze, wpada w furię i odmawia odrabiania lekcji. Uwielbia też kraść telefon Kate i robić sobie zabawne selfie - przekazało źródło magazynu "Star".

Ponoć ulubienicą królowej Elżbiety II jest księżniczka Charlotte. Spędza z nią również najwięcej czasu - często mała "Lottie" bawi się we fryzjerkę swojej prababci.

Po zabawach fryzura królowej wygląda jak ptasie gniazdo, ale Jej Wysokość uważa to za niezwykle zabawne - opowiada jedna z niań.

Opiekunka zdradziła również, jakie było pierwsze słowo księcia Louisa. Według doniesień magazynu "Star", chłopiec powiedział "Lola" - co było zdrobnieniem do imienia księżniczki Charlotte.

Lubicie takie doniesienia z brytyjskiego dworu?

Zobacz także: Księżna Meghan i książę Harry nie mają kontaktu z resztą rodziny królewskiej?

Ile wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej? Sprawdź koniecznie w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów