Jaki jest majątek Ani i Roberta Lewandowskich? Ta suma robi wrażenie!

Hanna Skowron 10.12.2018
Ania i Robert Lewandowscy
Fotografia: East News

Ile zarabiają?

Ania i Robert Lewandowscy to zgrany duet, zarówno w życiu, jak i na boisku. Trenerka wspiera męża podczas meczów, a on kibicuje jej licznym przedsięwzięciom. Żona jednego z najlepszych napastników świata jest właścicielką marki "Healthy Plan by Ann" i też jest rozchwytywana przez znane marki.

Producenci wiedzą, że nazwisko Lewandowscy gwarantuje sukces i rozpoznawalność. Wielkie firmy biją się o kontrakty z jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie, co widać w rankingach. W zestawieniu 50 najbardziej wpływowych Polek i Polaków magazynu „Wprost” „Lewi” znaleźli się na wysokiej 5. pozycji, a wcześniej zadebiutowali na liście najbogatszych.

Robert i Anna Lewandowscy pobrali się w 2013 roku. Trenerka, która wcześniej trenowała karate, a kilka miesięcy temu została okrzyknięta najbardziej wpływową kobietą Bundesligi, ma głowę do interesów. Nie osiadła na laurach, ogrzewając się w blasku chwały męża, ale wzięła sprawy w swoje ręce. Organizuje obozy, prowadzi własne zajęcia sportowe, produkuje zdrowe przekąski, założyła też sklep internetowy z produktami dla dzieci.

Robert ciągle powtarza, że to nie spadło nam z nieba. My ich nie wygraliśmy, ani nie dostaliśmy, tylko zarobiliśmy – mówiła o pieniądzach Anna Lewandowska.

Ile więc zarabiają? Majątek Roberta Lewandowskiego jest szacowany na 353 mln zł, natomiast jego żony na 28 mln zł. Małżeństwo cały czas pomnaża zgromadzone pieniądze. Robert chce otworzyć restaurację i inwestować w rynek nieruchomości, a Anna stawia na rozwój swojej marki.

Trzeba przyznać, że suma robi wrażenie!

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Ania i Robert to zgrany team nie tylko w życiu, ale i na boisku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów