Jak Angelina zareagowała na zdjęcia Pitta i Aniston? Postawa godna naśladowania!

Malwina Wasilewska 24.01.2020
Angelina Jolie
Fotografia: Instagram.com/angelinajolieofficial

Angelina nie zamierza bawić się w medialne gierki. Inne gwiazdy powinny brać z niej przykład!

Zdjęcia Jennifer Aniston i Brada Pitta z gali SAG Awards 2020 obiegły cały świat. Teraz wszyscy zastanawiają się, czy jest szansa na to, że jeszcze do siebie wrócą. A co na to Angelina? Osoba z jej otoczenia zdradziła, jak Jolie zareagowała na te medialne doniesienia.

Reakcja Angeliny Jolie na zdjęcia Brada Pitta i Jennifer Aniston

Angelina Jolie i Brad Pitt tworzyli jedną z najpiękniejszych par w świecie show-biznesu. Po ich głośnym rozstaniu w 2016 wiele osób miało nadzieję, że Brad wróci do swojej byłe żony, Jennifer Aniston. Na gali SAG Awards 2020 oboje zostali sfotografowani razem i znów zrobiło się o nich głośno.

Osoba z jej otoczenia w rozmowie z "Hollywood Life" zdradziła, jak Angelina zareagowała na zdjęcia patrzących sobie prosto w oczy byłych małżonków. Okazuje się, że gwiazda nie jest zazdrosna o ich bliską relację. Zupełnie się tym nie przejęła:

Angelina nie dba o ponowne spotkanie Jen i Brada. Wiedziała, że są przyjaciółmi i nie pozwala na to, by ta sprawa ją gryzła - powiedział informator "Hollywood Life".

Angeliny nie interesuje życie uczuciowe Brada. Ponoć aktorka jest zajęta swoimi sprawami, a plotki na temat Brada i Jennifer nie robią na niej wrażenia.

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów