Jak zmieniła się słodka Sophie z hitu "Holiday"? Będziecie w szoku!

Julita Buczek 17.12.2018
jak zmieniła się Sophie
Fotografia: Instagram @film_italia

Kiedy miała osiem lat zagrała w świątecznym hicie "Holiday", teraz w niczym nie przypomina siebie z tamtych czasów. Jej metamorfoza was zaskoczy!

Okres świąteczny sprzyja oglądaniu filmowych klasyków, jednym z nich jest film "Holiday", który z pewnością przywodzi nam na myśl śnieżne święta. Pewnie kojarzycie jedną z postaci, która pojawiła się w komedii romantycznej. Dwanaście lat temu w rolę w słodkiej Sophie wcieliła się Miffy Englefield. Wtedy była naprawdę uroczą dziewczynką, dzisiaj nie przypomina siebie z tamtych czasów. Sprawdźcie, jak się zmieniła!

Miffy Englefield jako Sophie w filmie "Holiday"

Dziewczyna niedługo skończy 20 lat. Większość z nas pamięta ją jednak z filmu "The Holiday", w którym grała córkę Grahama (Jude Law), Sophie. Dziewczynka przeszła diametralną przemianę, obok której nie można przejść obojętnie. Pomimo młodego wieku, posiada bardzo kontrowersyjny wizerunek. Miffy nosi bardzo mocny makijaż, ma kolczyk w nosie, a także posiada wiele tatuaży. Dwudziestolatka nie kryje się również z tym, że jest uzależniona od wielu używek. Dzieli się tymi informacjami na swoim Instagramie, gdzie publikuje również relacje z wielu imprez. Jak można zauważyć Englefield nie związała swojej przyszłości z aktorstwem. Na co dzień poświęca się muzyce, która stała się jej główną pasją. Czasami jej występy można obejrzeć w niewielkich barach, gdzie grywa.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku!

Będziecie zaskoczeni, jak zmieniły się jedne z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu! Niektóre z nich schudły i nauczyły się lepiej malować, a inne odwiedziły chirurga plastycznego. Na pewno będziecie w szoku po zobaczeniu tych zdjęć. Jak sądzicie, większość zmian w swoim wyglądzie zawdzięczają skalpelowi?     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów