Jak zmieniła się Weronika Marczuk? Czy to wielki powrót byłej żony Pazury na salony?

Julita Buczek 09.04.2019
weronika marczuk jak się zmieniła
Fotografia: Instagram @michal_lubelski

Przez parę lat nie udzielała się w show-biznesie, jednak niedawno fotoreporterzy przyłapali ją podczas odcinka "Tańca z gwiazdami". Sprawdźcie, jak się zmieniła!

Weronika Marczuk przez dwanaście lat była żoną Cezarego Pazury. Po rozwodzie celebrytka postanowiła wrócić do swojego nazwiska panieńskiego. Przez jakiś czas zasiadała w jury programu TVN "You Can Dance - Po prostu tańcz" oraz współprowadziła talk-show "Miasto kobiet".

Zobacz także: Sablewska szokuje nagością. "Kryzys wieku średniego!" piszą fani

Weronika Marczuk wraca do show-biznesu?

Po zajęciu 3. miejsca w programie TVN-u "Taniec z Gwiazdami", Weronika postanowiła skupić się na swojej karierze zawodowej. Marczuk jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Prawa i Administracji. Jak się jednak okazało, Weronika postanowiła wrócić na salony. Po długiej nieobecności pojawiła się jako gość w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Na nagranie Weronika postanowiła założyć bardzo skromny zestaw. Prosty żakiet ozdobiła dużą broszką, która dodała odrobinę koloru całej stylizacji.

VIPHOTO/East News
Fotografia: VIPHOTO/East News

Uważacie, że Weronika wygląda lepiej niż kiedyś?

Zobacz także: Magda Gessler straciła dziecko! Po latach opowiedziała o traumatycznym przeżyciu

Magda Gessler regularnie zamieszcza na Instagramie urywki z życia prywatnego i zawodowego. Które z gwiazd jeszcze zarabiają na Instagramie? Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów