Księżna Kate zdradziła, jak wyglądały urodziny Louisa. Mogły się skończyć bardzo źle!

Paulina Ermel 17.05.2019
Księżna Kate
Fotografia: Rex Features/East News

23 kwietnia książę Louis obchodził swoje 1. urodziny. Z tej okazji rodzice zorganizowali mu przyjęcie. Podczas zabawy doszło do niebezpiecznego incydentu!

Księżna Kate i książę William doczekali się trójki dzieci. Książę George ma 6 lat, księżniczka Charlotte 4, a najmłodszy z rodzeństwa, Louis, skończył niedawno dokładnie rok.

Z tej okazji właśnie Kate i William wyprawili synkowi przyjęcie. Podczas ostatniego spotkania z dziennikarzami księżna ujawniła, jak wyglądała zabawa.

Jak wyglądały urodziny księcia Louisa

Kate i William zorganizowali przyjęcie w ogrodach Pałacu Kensington. O przebiegu wydarzenia Kate opowiedziała w ostatnim z wywiadów udzielonych prasie podczas swojego oficjalnego wyjścia.

Szczęśliwa mama trójki pociech oceniła, że choć Louis jest najmłodszy, jest też bardzo energicznym dzieckiem. I potrafi przy tym nieźle nabroić. Dlatego Kate i William muszą mieć oczy dookoła głowy.

Księżna przyznała, że na przyjęciu Louis niepostrzeżenie wdrapał się na dziecięcą zjeżdżalnię. Akurat wtedy, kiedy nikt na niego nie patrzył! Na szczęście Kate zauważyła synka na szczycie zabawki i od razu pobiegła mu pomoc. Ściągnęła malucha i nic się nie stało.

Myślicie, że George i Charlotte w jego wieku też dawali tak rodzicom w kość?

Ten chłopiec otrzymał tytuł najładniejszego na świecie. Zobaczcie jego zdjęcia. Czy w ogóle powinno się przyznawać takie tytuły dzieciom?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów