Jak wyglądała pierwsza randka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka? Piłkarz zdradza szczegóły początku ich znajomości

Katarzyna Leszczyńska 28.09.2017
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
Fotografia: Instagram/Anna Przybylska

To niezwykle romantyczna historia.

Niedawno odbyła się premiera książki„Ania”, czyli biografii Anny Przybylskiej, o której od pewnego czasu jest głośno w mediach. Dzięki książce możemy poznać wiele szczegółów z życia aktorki. Dotyczą różnych sfer, zarówno kariery Ani, jak i jej życia prywatnego. Ostatnio na jej temat wypowiadała się przyjaciółka aktorki. Książka ujawnia między innymi wiele szczegółów z jej związku z Jarosławem Bieniukiem.

Nikt nie spodziewał się, że Ania Przybylska kiedykolwiek będzie w związku z piłkarzem. Para poznała się w 2000 roku. Aktorka była wówczas żoną kolegi Jarosława. Piłkarz w biografii Ani wspomina początki ich znajomości.

Sam sobie mówiłem „Stary uspokój się, ona nie jest dla ciebie”. Ale co włączyłem telewizor, to widziałem Anię. Jakby mnie prześladowała. A potem, gdy zaczęła bywać sama na imprezach i słyszałem od znajomych, że w jej małżeństwie źle się dzieje, zacząłem traktować to jak jakieś ważne sygnały. I w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, że jestem zwyczajnie zakochany.

Pierwsza randka

Ania i Jarosław zaczęli się spotykać, jednak byli zmuszeni do zachowania swojego związku w tajemnicy. Piłkarz był wówczas w narodowej reprezentacji Polski. Podczas zgrupowań zawodnicy mieli surowy zakaz spotykania się z partnerkami. Ania wspominała w 2013 roku, w rozmowie z portalem Gala.pl, że wielokrotnie go złamali.

Nic nas to nie obchodziło, nie mogliśmy znieść rozłąki, więc oczywiście permanentnie łamaliśmy wszelkie przepisy. (…) Nie zapomnę jak kiedyś dziennikarze sportowi, Mateusz Borek i Mariusz Lewandowski, wpadli do Jarka do pokoju, a tam na kanapie… Marylka ze „Złotopolskich”. Szkoda, że nie widziałaś ich min. Bezcenne.

Ania poprosiła wówczas swojego kuzyna Pawła, żeby zawiózł ją do Berlina na zgrupowanie Jarka, za którym bardzo tęskniła. Późniejszy związek pary był bardzo szczęśliwi. Uchodzili za jedno z najlepszych małżeństw w polskim show businessie. Para doczekała się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana. Aktorka zmarła w 2014 roku na nowotwór trzustki.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów