Matka Barbary Kurdej-Szatan opowiedziała o tym, jak... wyglądał "pierwszy raz" aktorki

Katarzyna Leszczyńska 17.11.2017
Barbara Kurdej-Szatan z mamą
Fotografia: EAST NEWS

Odważne wyznanie.

Barbara Kurdej-Szatan zyskała popularność, dzięki reklamie sieci komórkowej. Teraz jest znaną aktorką słynącą z poczucia humoru i charyzmy. Gwiazda chętnie wstawia zdjęcia z planów produkcji, w których bierze udział, a także chwali się chwilami spędzonymi z najbliższymi. Kontrowersyjne zachowania natomiast nie są jej wizytówką. Dlatego też wszystkich zaskoczyły ostatnio słowa jej mamy.

Eliza Wyszomirska-Kurdej to mama Barbary. Ostatnio udzieliła wywiadu Małgorzacie Ohme w programie „Oczami matki”. Kobieta wyjawiła szczegóły z intymnej strony życia blondwłosej aktorki. Widać, że Barbara jest bardzo zżyta ze swoją mamą. Świadczy o tym fakt, że powiedziała jej, gdy chciała pierwszy raz w życiu uprawiać seks. Jak wówczas zareagowała kobieta?

Poszłam z Basią do ginekologa, żeby się zabezpieczyła, jak już chciała współżyć z wieloletnim chłopakiem. (…) Sama sobie zorganizowała wszystko, wiedziałam, że to jest ten wieczór – kobieta wyjawiła w wywiadzie.

Podobnie sytuacja miała miejsce w przypadku siostry Barbary, Katarzyny. Eliza Wyszomirska-Kurdej zadbała o to, żeby dla każdej z jej córek ten wieczór był wyjątkowy i żeby miały z nich piękne wspomnienia. Podjęli taką decyzję wspólnie z mężem.

Uznaliśmy, że tak będzie najpiękniej i normalnie. Po co gdzieś w ukryciu? To jest straszne. Potem wspomnienia są okropne, a dlaczego mają takie być, skoro mogą być ładne?

Trzeba przyznać, że wspomnienia, którymi podzieliła się mama Kurdej-Szatan są naprawdę odważne. Świadczy też o zażyłych relacjach, które łączą rodziców z córkami. Czy powinna o tym opowiadać publicznie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów