Jak wyglądał grób Kory 1 listopada? Fani uczcili pamięć wokalistki

Maria Karolewska 02.11.2019
Jak wyglądał grób Kory 1 listopada?
Fotografia: VIPHOTO/East News

Kora zmarła w lipcu 2018 roku. Jej śmierć była tragicznym momentem dla wszystkich fanów.

Kora zmarła 28 lipca 2018 roku. Mimo upływu czasu wspomnienie o piosenkarce nie słabnie. Fani po raz kolejny uczcili pamięć Olgi Jackowskiej w dzień Wszystkich Świętych. Podobnie, jak w minionym roku, tłumnie udali się na Cmentarz Wojskowy na Powązkach, aby złożyć kwiaty i znicze w miejscu pochówku wokalistki zespołu Maanam.

Fani odwiedzili grób Kory

Olga Jackowska zmarła po długiej walce z rakiem. Choć fani wiedzieli o chorobie artystki, nie spodziewali się, że będą musieli pożegnać ją tak wcześnie. Urna z prochami Kory została złożona na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie na Powązkach. Na grobie zamontowany jest obraz z podobizną zmarłej oraz karmnik dla wiewiórek, a o miejsce pochówku dba przede wszystkim mąż zmarłej - Kamil Sipowicz.

Fani jednak często przynoszą własne ozdoby. Z okazji urodzin, rocznicy śmierci czy świąt pojawiają się tłumnie na cmentarzu ze zniczami i kwiatami. 1 listopada widok był szczególnie poruszający. Na zdjęciu, które pojawiło się w sieci widać, że Polacy z miłością i szacunkiem wspominają zmarłą artystkę.

Zobacz także: Słynny mural z twarzą Kory zniszczony! W sieci pojawiły się szokujące zdjęcia

Te znane osoby pożegnaliśmy po raz ostatni w 2019 roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów