Jak wygląda syn Pawła Deląga? Paweł Deląg junior wyprzystojniał i pokazał ukochaną!

Julia Pandecka 28.01.2020
Paweł Deląg w czarnym garniturze
Fotografia: TRICOLORS/East News

Paweł Deląg ma 27-letniego syna. Paweł Deląg junior jest aktywny w mediach społecznościowych. Z roku na rok coraz bardziej przypomina znanego tatę.

Paweł Deląg ma 27-letniego syna ze związku z Katarzyną Gajdarską. Choć aktor nigdy nie lubił chwalić się swoim życiem prywatnym, od czasu do czasu chwalił się swoim synem. W 2009 roku zabrał go nawet na jedną z branżowych imprez! Paweł Deląg junior jest bardzo aktywny na Instagramie. Na swoim koncie chętnie publikuje zdjęcia z tatą, fotografie z podróży, a ostatnio nawet pokazał ukochaną. Musimy przyznać, że syn Pawła Deląga jest bardzo przystojny!

Zobacz także: Cezary Pazura pokazał 30-letnią córkę na imprezie! Anastazja wyrosła na piękną kobietę

Jak wygląda syn Pawła Deląga? 

Paweł Deląg to jeden z najpopularniejszych i zdaniem wielu kobiet także najprzystojniejszych polskich aktorów.

Ostatnio gwiazdor występuje w takich serialach jak: "M jak miłość" oraz "Przyjaciółki". Jego syn, Paweł Deląg junior, jest natomiast bardzo aktywny w mediach społecznościowych.

Na koncie 27-letniego Deląga na Instagramie dostrzec możemy zdjęcia z ojcem, jak również fotografie z podróży. Trzeba przyznać, że jest coraz bardziej podobny do znanego taty!

Paweł Deląg junior na co dzień mieszka w Krakowie i jest miłośnikiem zwierząt, co możemy stwierdzić po jego fotografiach z pupilami. Często też publikuje zdjęcia z piękną blondynką, która, sądząc po opisach, jest jego ukochaną.

Zobaczcie sami, jak dziś wygląda syn Pawła Deląga.

Zobacz także: Beata Tyszkiewicz podjęła przykrą decyzję. Smutną wiadomość przekazała jej córka

Niektóre gwiazdy decydują się na naprawdę oryginalne imiona dla swoich pociech. Zobaczcie sami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów