Jak wygląda syn Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego? Już wiadomo, do kogo jest bardziej podobny

Katarzyna Warnke urodziła.
Fotografia: instagram.com @piotrstramowski_official

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski cieszą się pierwszymi tygodniami w roli rodziców. Już wiadomo, do kogo podobny jest ich syn.

Katarzyna Warnke cieszy się macierzyństwem, w czym bezgranicznie wspiera ją jej mąż Piotr Stramowski. Para nie pokazała do tej pory zdjęć maluszka - chcą chronić w ten sposób swoją prywatność. Bliski przyjaciel rodziny uchylił jednak rąbka tajemnicy i zdradził, do kogo podobny jest syn gwiazd.

Jak wygląda dziecko Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego? Krzysztof Gojdź ujawnia

Krzysztof Gojdź to najbardziej rozpoznawalny polski lekarz medycyny estetycznej. Jest autorem dwóch książek oraz prowadzącym programu na TVN Style. Prywatnie pozostaje w dość bliskich relacjach z Katarzyną Warnke i Piotrem Stramowskim. Jako przyjaciel rodziny, zdążył już zobaczyć maluszka. Choć nie podał mediom jego imienia, już teraz zdradził, do kogo jest najbardziej podobny.

Zarówno Kasia, jak i Piotrek zwariowali na punkcie dziecka. Teraz przez najbliższe chwile, tygodnie, a może i miesiące skupią się na życiu rodzinnym. Chyba jak wszyscy świeżo upieczeni rodzice (...) Widziałem zdjęcie i jedno mogę powiedzieć: jak na razie dziecko chyba najbardziej podobne jest do mamusi - rozwiał wątpliwości celebryta w rozmowie z dwutygodnikiem "Party".

Krzysztof Gojdź podkreśla, że Warnke nie zamierza szybko wracać do pracy. Mimo że pojawiła się gościnnie na 44. Festiwalu Filmowym w Gdyni, to było to raczej jedno z niewielu jej publicznych wystąpień, których możemy się spodziewać w najbliższym czasie.

Kasia przez pierwsze tygodnia będzie zajmować się dzieckiem. Ma mnóstwo propozycji ról, ale nie musi się spieszyć. Karierę już zrobiła. Wróci, gdy będzie chciała - podkreśla Gojdź.

Fani czekają z niecierpliwością, aż w mediach pojawi się pierwsze zdjęcie dziecka Warnke. Myślicie, że faktycznie syn jest tak podobny do mamy?

Zobacz także: Katarzyna Warnke odpowiada na obrzydliwe plotki. Gwiazda jednak nie ma starszego syna?

Jak dobrze pamiętasz bajkę "Król Lew"? Tylko prawdziwi fani tej animacji odpowiedzą na wszystkie pytania.

"Król Lew"
Rozwiąż quiz

Jak dobrze pamiętasz bajkę "Król Lew"?

"Król Lew"

1. Kto wygrał zawody w spożywaniu ślimaków?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów