Jak wygląda syn Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis? John Christopher ma już 16 lat

Anna Respondek 02.03.2018
Vanessa Paradis i Johnny Depp
Fotografia: EAST NEWS

Przez długi czas syn Johnny'ego Deppa trzymany był z dala od mediów. To zmieniło się dwa lata temu. Podobny do sławnego taty? 

Johnny Depp i Vanessa Paradis przez długi czas tworzyli zgrany i niemalże idealny związek. To zmieniło się jednak w 2015 roku, kiedy to aktor odszedł od rodziny i związał się z młodą aktorką Amber Heard. 

Zobacz także: Jak wygląda penthouse Johnny'ego Deppa? Jest magiczny

Pomimo tego, że Depp i Paradis nie mieli ślubu, byli traktowani jak małżeństwo. W 1999 roku przyszło na świat ich pierwsze dziecko, dziewczynka Lily-Rose, a w 2002 roku urodził się syn gwiazdorskiej pary, John Christopher Depp III. Córka Paradis i Deppa od dłuższego czasu jest obecna w świecie show-biznesu, gdzie robi karierę jako modelka i stawia pierwsze kroki w świecie aktorstwa. 

Jak wygląda syn Johnny'ego Deppa?

Jeśli chodzi o Johna Christophera, chłopiec przez długi czas był izolowany od mediów, a rodzice dbali o jego prywatność. To zmieniło się jednak w 2016 roku, kiedy fotografom po raz pierwszy od dłuższego czasu udało się zrobić zdjęcia Johna, który towarzyszył Vanessie Paradis podczas podróży. 

W tym roku w kwietniu syn Deppa skończy 16 lat. Do którego z rodziców jest bardziej podobny? ;)

Zobacz także: Johnny Depp odwiedził w szpitalu dzieci przebrany za Jacka Sparrowa

depp
Fotografia: Facebook/john christopher depp
depp1
Fotografia: Facebook/john christopher depp
EN_01220312_1879
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów