Kim jest syn Doroty Wellman? Dziennikarka opowiedziała o ich relacji

Dorota Wellman
Fotografia: Eastnews

Dziennikarka nie ukrywa, że jest dumna ze swojego syna. Co jeszcze powiedziała?

Doroty Wellman nikomu nie trzeba przedstawiać, ale niewiele osób wie, jak wygląda jej syn. Niedawno prowadząca "Dzień Dobry TVN" zdecydowała się o nim opowiedzieć. Poznajcie Jakuba Wellmana!

Jakub Wellman - kim jest?

Dorota Wellman zwykle unika mówienia o swojej rodzinie i życiu prywatnym. Jednak czasami zdarza się jej powiedzieć co nieco na temat jej najbliższych.

W rozmowie z tygodnikiem "Rewia" dziennikarka opowiedziała o relacji ze swoim synem Jakubem Wellmanem oraz zdradziła, jakie są jego upodobania kulinarne.

Kuba już dawno się od nas wyprowadził, ale jest częstym gościem w naszym domu. Również prowadzi dom otwarty, też gromadzą się u niego ludzie, przychodzą, nocują, a rano robią śniadanie z siedemnastu jajek. Nie zapomina jednak o rodzicach i chętnie korzysta z domowych obiadków u mamusi – wyznała dziennikarka w rozmowie z Rewią.

Dziennikarka dodała, że syn często ją odwiedza i zabiera ulubione potrawy przyrządzone przez mamę:

Wpada też po zaopatrzenie, czyli przysłowiowe słoiki. Cieszę się, że wyniósł z domu rodzinnego otwartość i miłość do ludzi – wyznała prowadząca Dzień Dobry TVN.

W sieci trudno jest znaleźć aktualne zdjęcia 26-letniego Jakuba. Poniższe zdjęcie zostało zrobione podczas rozdania Fryderyków w 2010 roku.

EN_00987220_0011
Fotografia: VIPHOTO/EAST NEWS

Gwiazdy nie zawsze wyglądały tak idealnie. Zobacz jaką metamorfozę przeszli znani i lubiani:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów