Lewandowska pochwaliła się swoją kuchnią! Trenerka postawiła na klasykę

Malwina Wasilewska 16.07.2020
Anna Lewandowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Trenerka na najnowszym zdjęciu pokazała swoją kuchnię. Zobaczcie, jak się prezentuje.

Anna Lewandowska zaraz po powrocie z urlopu ze zdwojoną siłą wróciła do pracy. Trenerka w nowym poście na Instagramie zdradziła, że zdążyła zatęsknić za kolejnymi zawodowymi wyzwaniami. Gwiazda dodała też nowe zdjęcie, na którym mamy okazję zobaczyć jej kuchnię.

Anna Lewandowska pokazała kuchnię

Anna Lewandowska po powrocie z wakacji wygląda świeżo i promiennie. Jak twierdzi, jest już w pełni gotowa znów zabrać się za wytężoną pracę nad kolejnymi projektami. Tym razem pochwaliła się efektami sesji dla swojej marki cateringowej Supermenu by Anna Lewandowska.

Na ujęciu udostępnionym na Instagramie Anna pozuje na tle swojej kuchni. Jak widać, nie brakuje tam białych mebli kuchennych w klasycznym stylu. Wnętrze jest przestronne i jasne. Kuchnia Anny jest wyposażona w szafki i półki, na których żona Roberta Lewandowskiego trzyma wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy codziennego użytku. Jak oceniacie kuchnię Lewandowskich? Nam się podoba!

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach gwiazdy pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami! Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów