Faceci opisali swój ideał kobiecej twarzy. Zwrócili szczególną uwagę na jedną rzecz

Malwina Wasilewska 09.04.2020
piękna kobieta
Fotografia: Shutterstock

Znaleźli sporo wspólnych cech idealnej kobiecej twarzy. Oto one!

Jak wiadomo, mężczyźni mają różne preferencje w kwestii kobiecej urody. Niektórzy wolą blondynki z twarzą typu "baby face", innych kręcą brunetki z tajemniczym spojrzeniem. Jednak w kwestii makijażu panowie są jednomyślni.

Idealna kobieca twarz według mężczyzn

Na forum portalu reddit.com użytkownicy płci męskiej wzięli udział w dyskusji na temat idealnej kobiecej twarzy. Wymienili oni cechy, które pokrywały się aż w 99%. Jak się okazuje, większość z nich ceni w damskiej urodzie naturalność, jednak delikatny makijaż im nie przeszkadza.

Zdaniem mężczyzn podkład to nic złego, ale powinien być bardzo delikatny, by twarz nie przypominała maski.

Według nich kobiety powinny stosować korektor z umiarem, gdyż zamiast maskować niedoskonałości gruba warstwa kosmetyku je tylko uwypukla.

Usta i brwi powinny mieć naturalną wielkość i kształt. Zdaniem facetów kobiety powinny przestać powiększać wargi i zrezygnować z mocnego podkreślania brwi czarną kredką. 

Panowie twierdzą, że kobiety powinny zadbać na początku odpowiednią pielęgnację skóry. Kolorowe kosmetyki nic nie zdziałają, jeżeli twarz jest zaniedbana. 

W kwestii owłosienia na twarzy faceci też byli jednomyślni - powinno być usunięte.

Zgadzacie się z ich opinią?

Spodnie dzwony modne były w latach 90. Wygląda na to, że teraz znów wracają! Jakie są najmodniejsze spodnie dzwony w tym roku? Zobaczcie!

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów