Jak stworzyć profil randkowy, aby mieć powodzenie? Użycie tych słów w "o mnie" zapewni sukces

Anna Respondek 24.11.2017
Randki online
Fotografia: Pixabay

Które z nich są najważniejsze?

W dobie internetu i poznawania nowych ludzi nie tylko w życiu realnym, portale randkowe są niezwykle oblegane. Coraz więcej osób przyznaje, że miłość znalazła właśnie w sieci. 

Jak jednak stworzyć profil randkowy, aby mieć duże powodzenie? Według prowadzących serwisy randkowe najważniejsze nie jest atrakcyjne zdjęcie, a to jak opiszemy siebie, swoje hobby i swój charakter. Jak wynika z analizy przeprowadzonej przez portal Match.com, istnieje kilka kluczowych słów, które niemalże na sto procent zwiększą szansę na randkę. 

Aby je wyselekcjonować autorzy "badań" przyjrzeli się bliżej najpopularniejszym profilom i wybrali te wyrazy, które najbardziej zwracają na siebie uwagę i najczęściej się powtarzają. 

Oczywiście zauważono, że istnieje znaczna różnica w zależności od płci użytkownika. Kobiety dużo chętniej zgadzają się na randkę z mężczyzną, który w swojej biografii zawarł słowa "opieka" i "rodzina". Jeśli chodzi o panów, ci wybierają profile, w których mogą przeczytać wyraz "łatwo" i "szczerość". (To pierwsze brzmi co najmniej zastanawiająco). 

Znalazły się również słowa, które są wspólne dla obu płci, do grupy tej zaliczają się wyrazy takie jak "muzyka", "zabawa", "śmiech" i "uprzejmość". Najpopularniejsze słowo jest tym, czego ludzie ostatecznie poszukują  i brzmi "miłość". 

Twój profil jest jedną z najważniejszych części randkowania, dlatego istotne jest, aby poświęcić na jego stworzenie czas i napisać kim się jest i czego się poszukuje - zaznaczył ekspert z Match.com.

Według przedstawicieli portalu randkowego ich analiza pozwoliła pokazać czego szukają kobiety, a czego mężczyźni. 

Zdziwieni takim doborem słów? ;)

giphy-downsized (25)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów