Pamiętacie Nicole Scherzinger z The Pussycat Dolls? Zobaczcie, jak się zmieniła!

Zuzanna Morska 19.09.2019
Nicole Scherzinger
Fotografia: David Fisher/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Do liderki popularnego girlsbandu wzdychali mężczyźni na całym świecie. Zobaczcie, jak zmieniła się od tamtego czasu!

W latach dwutysięcznych zespół The Pussycat Dolls bił rekordy popularności. Założony w 2003 roku girlsband tworzył wpadające w ucho piosenki, które następnie były non stop puszczane przez rozgłośnie radiowe na całym świecie.

Pamiętacie liderkę tego zespołu - seksowną, czarnowłosą Nicole Scherzinger? Zobaczcie, jak zmieniła się od momentu rozwiązania zespołu. Jest nie do poznania!

Jak się zmieniła Nicole Scherzinger z The Pussycat Dolls

Zespół The Pussycat Dolls początkowo był formacją taneczną. Powstał w 1995 roku. Budził jednak takie zainteresowanie, że w 2003 roku zamieniono go na zespół wokalny. I to właśnie w tym czasie dołączyły do niego: Carmit Bachar, Ashley Roberts, Jessica Sutta, Melody Thornton, Kimberly Wyatt i Nicole Scherzinger.

Każda z kobiet wniosła do grupy niepowtarzalne zdolności wokalne. Ale też każda z nich słynęła z niezwykłej urody. Mężczyźni na całym świecie wzdychali do popularnych "kociaków"!

Największe zainteresowanie wzbudzała liderka formacji, Nicole Scherzinger. Pochodząca z Honolulu piękność słynęła z charakterystycznej barwy głosu, długich czarnych włosów i nienagannej sylwetki.

Zespół w 2010 roku zakończył działalność, a jego członkinie rozpoczęły kariery solowe albo zajęły się innymi projektami. Własną płytę nagrała m.in. Nicole. Przy okazji wokalistka zaczęła eksperymentować z medycyną estetyczną i bardzo się zmieniła wizualnie. Eksperci nie mają wątpliwości - przesadziła z zabiegami upiększającymi.

Zobaczcie, jak wygląda teraz!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów