Agnieszka Woźniak-Starak o tym, jak poznała męża: "Było mi tak dobrze"

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak na tarasie przy zachodzie słońca
Fotografia: Instagram/Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak spotkali się w 2014 roku. Między nimi szybko zaiskrzyło. Już dwa lata później zostali szczęśliwym małżeństwem.

Ta historia zakończyła się smutno, lecz była piękna. Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak w ostatnich latach uchodzili za jedną z najbardziej zgranych i najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Gdy się spotkali po raz pierwszy, ona była już znaną dziennikarką, on bogatym producentem filmowym. Jakiś czas temu, w jednym z wywiadów, Agnieszka Woźniak-Starak wspominała, jak się poznali. Trzeba przyznać, że to piękna i niezwykle poruszająca historia. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała męża. Słowa dziennikarki chwytają za serce 

Agnieszka Woźniak-Starak o tym, jak poznała Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka i Piotr poznali się w 2014 roku. Ona była wtedy jeszcze w związku z Adamem Badziakiem. On spotykał się z Natalią Klimas i pracował nad stworzeniem filmu "Bogowie". 

Ich drogi zeszły się dzięki wspólnym znajomym. Po raz pierwszy spotkali się w domu producenta.

Pamiętam, jak pierwszy raz go zobaczyłam. Przyjechaliśmy do niego ze znajomymi, chociaż nie miałam na to ochoty. To była niedziela, wolny dzień i myślałam wtedy, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka. Nie pamiętam, jak wyglądał, ale uderzyło mnie to, że spotkałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem z kolei nie miałam ochoty wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie. Taką roztaczał aurę wokół siebie i było mi tak dobrze - wspominała Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z magazynem "Viva!".

W 2015 roku, podczas balu Fundacji TVN, Piotr oświadczył się Agnieszce. Rok później, w 2016 roku, odbył się ich bajkowy ślub w Wenecji. Wśród gości znaleźli się m.in.: Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk, Edward Miszczak oraz Tomasz Kot

27 sierpnia Agnieszka i Piotr świętowaliby 3. rocznicę ślubu. Niestety los pokrzyżował ich plany. 18 sierpnia Piotr Woźniak-Starak utonął w jeziorze Kisajno. Jego ciało znaleziono 22 sierpnia, po kilku dniach poszukiwań.

Zobacz także: Nazywał ją swoją siostrą. Magdalena Boczarska żegna Piotra Woźniaka-Staraka: "Nikt Ciebie nie zastąpi"

Piotr Woźniak-Starak odszedł od nas w wieku 39. lat. Oni również zmarli w tym roku.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów