Brad Pitt zapomniał już o Angelinie? Znana aktorka opowiedziała o tym, w jaki sposób aktor podrywa koleżanki

Anna Respondek 08.03.2018
Angelina Jolie i Brad Pitt
Fotografia: EAST NEWS

Wygląda na to, że Brad Pitt jest wyjątkowo bezpośrednim mężczyzną. Dobry tekst na podryw?

Brad Pitt i Angelina Jolie rozstali się w 2016 roku. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, a jednym z głównych powodów rozpadu związku miały być problemy z alkoholem gwiazdora.

Zobacz także: To było prawdziwą przyczyną rozpadu związku Aniston i Therouxa. Zamieszany Brad Pitt

Do niedawna fani pary zastanawiali się, czy istnieje jeszcze szansa na to, aby Jolie i Pitt ponownie zaczęli ze sobą być. Wszystko zmieniło się w momencie, w którym okazało się, że Jennifer Aniston, pierwsza żona Pitta, także jest znowu wolna. Od tego momentu media i fani podawali kolejne argumenty, które miały świadczyć o tym, że para powinna się zejść.

Wygląda jednak na to, że Brad Pitt nie robi sobie nic z pobożnych życzeń fanów i nie próżnuje, podrywając koleżanki po fachu. Jak podają zagraniczne media, podczas wywiadu odbywającego się w trakcie gali rozdania Oscarów, Tiffany Haddish przyznała, że przeprowadziła z gwiazdorem zaskakującą rozmowę w windzie. Okazuje się, że Brad Pitt jest wyjątkowo bezpośrednim mężczyznom. 

Właśnie spotkałam go w windzie. I on powiedział, że za rok, jeśli będzie singlem i ja będę singielką, to zrobimy to! - wyznała zdziwionej dziennikarce. 

Aktorka ostatecznie dodała, że ma jednak wątpliwości, ze względu na dużą ilość dzieci Pitta. 

Zobacz także: Angelina Jolie skomentowała rozpad związku Aniston. Okrutne słowa

Autor: Majka Skowron 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów