Jak mąż Żmudy-Trzebiatowskiej zareagował na plotki o romansie żony z Wojewódzkim?

Julita Buczek 06.02.2019
Marta żmuda-trzebiatowska
Fotografia: Instagram @mzmudatrzebiatowskaofficial

Kuba Wojewódzki w swojej książce zasugerował, że miał romans z Martą Żmudą-Trzebiatowską. Co na to mąż aktorki?

Parę miesięcy temu swoją premię miała kontrowersyjna publikacja Kuby Wojewódzkiego, który poruszył w książce życia w polskim show-biznesie. Dziennikarz nie omieszkał też wspomnieć w niej o swoich romansach. Jednym z nich miał być domniemany romans z Martą Żmudą-Trzebiatowską.

Zobacz także:  Kuba Wojewódzki miał romans z Martą Żmudą Trzebiatowską? Aktorka wymownie odpowiada!

Jak mąż Żmudy-Trzebiatowskiej zareagował na plotki?

Niedawno aktorka udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, jak zareagował jej mąż na wieść o plotkach dotyczących jej relacji z Wojewódzkim. Okazuje się, że mąż Marty nie potraktował słów Wojewódzkiego poważnie i wybuchnął śmiechem.

On totalnie wybuchnął śmiechem. Poza tym my się wtedy z Kamilem nie znaliśmy. Moment, o którym Kuba wspomina, to są stare czasy. Tym bardziej dziwi mnie to, że poświęcił mi parę wersów. W sumie powinnam powiedzieć, że to bardzo miłe, bo to było zaledwie kilka spotkań i ja bym ich tak nie określiła, jak Kuba. W książce napisał, że mogłoby być z tego coś więcej. No nie, nie mogłoby. Dla mnie to były fajne spotkania z ciekawym człowiekiem - powiedziała aktorka.

Aktorka wyznała również, że spotykała się z dziennikarzem zawsze w ustronnych miejscach, tak aby paparazzi nie mogli zrobić im wspólnej fotografii. Nie chciała niepotrzebnego zamieszania wokół własnej osoby.

Ja to wspominam miło, ale jest mi żal, że Kuba nas ograbił z takiej intymności, ale to jego sprawa, chciał widocznie o tym powiedzieć. Mam dużo przyjaciół z naszej branży, ale nie opowiadam o naszych spotkaniach, rozmowach. A mogłabym napisać naprawdę ciekawą książkę - wyznała na koniec wywiadu.

Myślicie, że romans aktorki z dziennikarzem miał miejsce czy to tylko plotki?

Zobacz także: Są małżeństwem od 3 lat. Dopiero teraz Żmuda Trzebiatowska pokazała zdjęcie z mężem

Te gwiazdy wyglądały kiedyś zupełnie inaczej. Będziesz w szoku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów