Tak brzmi prawdziwe imię księżnej Meghan! Nie wszyscy o tym wiedzieli

Paulina Ermel 20.05.2019
Księżna Meghan
Fotografia: AP/Associated Press/East News

Prawda wyszła na jaw wraz z certyfikatem urodzenia syna Meghan i Harry'ego. Niektórzy dopiero z tego dokumentu dowiedzieli się, jak naprawdę ma na imię księżna!

Książę Harry dokładnie rok temu poślubił miłość swojego życia - amerykańską aktorkę Meghan Markle. Para właśnie świętuje pierwszą rocznicę ślubu, ale też powiększenie rodziny! Dwa tygodnie temu na świat przyszło ich pierwsze dziecko - syn Archie.

Niedawno światło dzienne ujrzał dokument potwierdzający narodziny potomka Harry'ego i Meghan. Prócz nazwy szpitala, w którym urodziło się dziecko, możemy też wyczytać kilka innych i nieco zaskakujących szczegółów.

Jak ma na imię księżna Meghan

Do tej pory wydawało wam się, że księżna Meghan ma na imię Meghan? Nic z tego! Owszem, jej drugie imię brzmi właśnie w ten sposób. Natomiast jej pierwsze imię to... Rachel!

Fani aktorki zawsze tytułowali ją księżną Sussex albo właśnie Meghan Markle. Ale jej pierwsze imię brzmi dokładnie tak samo, jak bohaterki serialu "Suits", za którą zresztą wiele osób pokochało tę aktorkę.

Które z imion bardzo wam się podoba - Meghan czy Rachel?

Księżna Meghan uchodzi za prawdziwą ikonę stylu! Każde jej wyjście wiąże się z przemyślaną i trafioną stylizacją. Poznajcie jej 5 najlepszych strojów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów