26 gwiazd Hollywood na zdjęciach z młodości!

Sandra Bullock w czerwonej sukni i George Clooney w garniturze na czerwonym dywanie podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji
Fotografia: TIZIANA FABI/AFP/EAST NEWS

Oni tak wyglądali?! Aż trudno uwierzyć, że to te same osoby, co nasi filmowi idole. Zobaczcie, jak hollywoodzkie gwiazdy wyglądały w młodości!

Wielu ludzi podkreśla, że nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni. Hollywoodzkie gwiazdy są tego najlepszym przykładem. Większość z nich zachwyca nas swoim wyglądem. Nie zawsze jednak wyglądali tak idealnie. Aż trudno uwierzyć, że to te same osoby!

Gwiazdy Hollywood na zdjęciach z młodości

Na instagramowym profilu History of Cinema pojawiły się zdjęcia gwiazd Hollywood, ale bardzo nietypowe. To małe fotografie przedstawiające naszych ulubionych aktorów w młodości. I choć znamy ich doskonale, niektórych było nam bardzo trudno rozpoznać! Trudności mieli również internauci. W komentarzach pod postem wyrazili swoje zdumienie tymi zdjęciami. Co ciekawe, niektórzy przypominali im inne gwiazdy.

Sandra Bullock wygląda jak Prince.

Adam Sandler nie zmienił się za bardzo.

Ewan (red. McGregor) wygląda jak Kurt Cobain. 

Sandra Bullock wygląda jak Michael Jackson przed operacjami plastycznymi.

Zobacz także: 40 najlepszych komedii wszech czasów

Wpisywali też, kto zaskoczył ich najbardziej. Jak widać najwięcej kontrowersji wzbudziła Sandra Bullock. Największe zaskoczenie wśród internautów wzbudził jednak Benicio Del Toro. To właśnie on najczęściej pojawiał się w komentarzach jako osoba, która zmieniła się najbardziej. A waszym zdaniem, kto jest najmniej podobny do obecnego siebie?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Każdy się starzeje. Niektórzy jednak z wiekiem wyglądają znacznie młodziej. Dotyczy to przede wszystkim gwiazd. Te, naszym zdaniem, wyglądają lepiej niż kiedyś.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów