Jak dziś wyglądają wokalistki kontrowersyjnego zespołu t.A.T.u? Jednej z nich zmiany nie wyszły na dobre

Anna Respondek 25.09.2017
t.A.T.u
Fotografia: EAST NEWS

Dla jednej wokalistki zmiany nie były najlepszą decyzją. 

Julia Volkova i Lena Katina kiedyś były rozpoznawalne w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Zespół t.A.T.u charakteryzowały kontrowersyjne występy i "niegrzeczny" image. Dziewczyny chętnie podsycały plotki na temat swojego domniemanego biseksualizmu. Ich największymi przebojami były "Ja soszła s uma" i "Nas nie dogoniat". 

W 2009 roku ogłoszono zawieszenie działalności zespołu, a wokalistki planowały zrobić karierę solową. Żadnej do końca się to nie udało, dlatego przez lata, co jakiś czas, można je było oglądać podczas wspólnych występów. Ostatni raz wspólnie zaprezentowały się w 2014 roku podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi, kiedy to ogłoszono reaktywację zespołu. Kilka dni później wycofano się jednak z tego pomysłu, ze względu na konflikt między wokalistkami. 

Obecnie Lena Katina nadal zajmuje się śpiewaniem, zarówno w rodzimym języku, jak i po angielsku i hiszpańsku. W 2017 roku ogłosiła, że właśnie powstaje teledysk do jej najnowszego singla. Julia Volkova również nie odeszła od śpiewania. W 2015 roku zapowiadała swój wielki powrót na scenę, miała zacząć grać muzykę rockową. 

Czy bardzo się zmieniły? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów