Syn Michaela Jacksona ma już 22 lata. Przypomina sławnego ojca?

Magdalena Barszczak 13.05.2019
dzieci Jacksona, Prince Jackson w środku
Fotografia: AXELLE/BAUER-GRIFFIN.COM/East News

Czy 22-latek poszedł w ślady najpopularniejszego wokalisty wszech czasów?

Dzieci Michaela Jacksona nie miały łatwego życia. Od początku na świeczniku, pod obstrzałem fotoreporterów. Ekscentryczny ojciec zakrywał ich twarze maskami i chustami. Dziś Prince, Paris i Blanket Jackson to już dorośli młodzi ludzie. Jak wygląda najstarszy syn gwiazdora?

Trudne doświadczenia Prince'a Jacksona

Kiedy umarł "król popu", Prince Jackson miał zaledwie 12 lat. Bardzo przeżył śmierć sławnego ojca. W rozmowie z mediami przyznał później, że razem z całym rodzeństwem musiał nauczyć się, jak sobie radzić bez Michaela Jacksona. "To był szok" - mówił "The Los Angeles Times".

To nie był koniec przykrych doświadczeń. Prince, Paris i Blanket co prawda nie skomentowali publicznie dokumentu "Leaving Neverland", oskarżającego Jacksona o molestowanie seksualne, jednak bardzo go przeżyli. "Nie mogą uwierzyć w to, co się dzieje. Przeżywają trudny czas" - oświadczył kilka miesięcy temu kuzyn muzyka Jackie Jackson w "E! News".

Czym dziś zajmuje się najstarszy syn "króla popu"?

Na szczęście 22-latek nie załamał się. Wręcz przeciwnie. Ostatnio pochwalił się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym pozuje w stroju absolwenta prestiżowej uczelni. Prince nie poszedł w ślady ojca, ale ukończył licencjat w dziedzinie zarządzania biznesem

Najstarszy syn najpopularniejszego wokalisty wszech czasów jest synem Debbie Rowe. Wyglądem przypomina bardziej matkę niż sławnego ojca. Prince nie został muzykiem, ale od lat działa w branży jako producent teledysków muzycznych

Prywatnie lubi jeździć na motocyklu i jest skromnym młodym człowiekiem, lubiącym pomagać - jak jego ojciec. Zajmuje się działalnością charytatywną w Heal Los Angeles, organizacji skupiającej się na problemach głodujących dzieci, przemocy i bezdomności.

Tata z pewnością byłby z niego dumny!

Zobacz także: Wiedzieliście, że Robin Williams miał córkę? Wyrosła na piękną kobietę

Zobacz także: Fani Jacksona zarzucają bohaterowi "Leaving Neverland" kłamstwo. Ten się broni

Pamiętacie te gadżety? Bez którego nie mogliście się obyć?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów