Jak dziś wygląda "mroczna" wokalistka Evanescence? Od jej największego sukcesu minęło 14 lat

Anna Respondek 17.10.2017
Amy Lee
Fotografia: Youtube/EvanescenceVEVO

Czy bardzo się zmieniła?

Największy przebój zespołu Evanescence triumfował w 2003 roku. "Bring me to life" bardzo szybko wdarł się na pierwsze miejsca list przebojów. Evanescence miało grono wiernych fanów, którzy z zapartym tchem czekali na każdy kolejny krążek. 

Wokalistka Amy Lee zawsze prezentowała typowo gotycki styl, ciemne kolory ubrań, ciężkie buty i mocny makijaż z zaznaczonymi czarną kredką oczami. Czy gwiazda nadal preferuje ten rodzaj ubierania? W 2014 roku piosenkarka została mamą i od tego momentu jej image uległ zmianie. Dodatkowo Lee zainteresowała się zupełnie innym rodzajem muzyki. Teraz często pisze utwory kierowane do najmłodszych. 

Mój tata zawsze mówił o tym, żeby nagrać jakieś piosenki dla Jacka. Mój mąż powiedział wtedy: Powinniście po prostu to zrobić, wejdźcie razem do studia, nigdy tego nie robiliście, a przecież jesteście oboje muzykami - mówiła w wywiadzie dla magazynu "Rolling Stone". 

Piosenkarka na Instagramie zamieszcza dużo zdjęć, zarówno ze sceny, jak i z życia prywatnego. Można na nich zobaczyć jej synka Jacka i męża Josha, z którym związana jest od 2007 roku. 

Jak wygląda dziś? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów