Jak dziś wygląda "Xena: wojownicza księżniczka"? Lucy Lawless nadal zachwyca urodą

Anna Respondek 14.12.2017
"Xena: wojownicza księżniczka"
Fotografia: materiały promocyjne

Czy bardzo się zmieniła?

Serial "Xena: wojownicza księżniczka" wszedł na ekrany telewizorów w 1995 roku i był jednym z najbardziej popularnych w Polsce. Do aktorki wcielającej się w główną bohaterkę, Lucy Lawless, wzdychało wielu młodych mężczyzn. 

Od początków emisji serialu minęło już ponad 20 lat, jednak Lawless nadal zachwyca urodą i wysportowanym ciałem. Oprócz aktorstwa rozwija również swoje inne pasje. Przez jakiś czas studiowała śpiew operowy, jednak muzyką, którą kocha najbardziej, jest jazz. Gwiazda płynnie posługuje się kilkoma językami w tym niemieckim, francuskim, włoskim i oczywiście angielskim. W tym roku będzie można ją zobaczyć w filmie "The Changeover". Od 2010 roku do 2012 roku występowała w popularnym serialu "Spartakus". 

W 2015 roku do mediów przedostały się plotki, jakby serial o Xenie miał mieć swoją kontynuację. Doniesienia te zdementowała sama zainteresowana, która na Twitterze napisała, że póki co, nie ma takiej możliwości.

Przykro mi przyjaciele! Wiadomość o kontynuacji "Xeny" to tylko plotka. Chciałbym, żeby któregoś dnia to się stało, ale na razie wciąż pozostaje to tylko myśleniem życzeniowym - wyjaśniła.

Bardzo się zmieniła? ;)

lucy
Fotografia: Instagra/reallucylawless
lucy12
Fotografia: Instagram/reallucylawless
lucy1
Fotografia: Instagram/reallucylawless
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów