Jak dziś wygląda Justyna Majkowska, była wokalistka Ich Troje? Wiśniewski opublikował zaskakujące zdjęcie

Anna Respondek 19.11.2018
Michał Wiśniewski i Justyna Majkowska
Fotografia: PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Czyżby piosenkarz i piosenkarka przygotowywali jakiś wspólny utwór?

Zespół Ich Troje największe sukcesy odnosił tuż po założeniu, czyli w drugiej połowie lat 90. i na początku 2000 roku. Nie było wtedy osoby, która nie znałaby ich największych przebojów, takich jak "Powiedz", "Zawsze z tobą chciałbym być" czy "A wszystko to...". W ubiegłym wieku był to jedna z najbardziej kontrowersyjnych i kolorowych kapel, z czerwonowłosym Michałem Wiśniewskim na czele i regularnie zmieniającymi się wokalistkami. Obok Wiśniewskiego śpiewały między innymi Magda Femme czy Justyna Majkowska, która do zespołu dołączyła na przełomie 2000 i 2001 roku. 

Jak dziś wygląda Justyna Majkowska?

Justyna Majkowska w Ich Troje pojawiła się na przełomie 2000 i 2001 roku. To właśnie na jej czas przypada największa popularność zespołu. Piosenkarka wytrwała jednak w Ich Troje tylko do 2003 roku, a po odejściu wydała solową płytę "Nie czekam na cud", jednak nigdy nie zdobyła już takiej sławy i rozgłosu.

Niedawno Michał Wiśniewski pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem, na którym możemy zobaczyć Majkowską w podomce w kropki. Wygląda na to, że piosenkarz i piosenkarka wspólnie biorą udział w nowym projekcie. Czyżbyśmy niedługo mieli oglądać nowy utwór i teledysk Ich Troje? 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Czego jeszcze słuchaliśmy na początku 2000 roku? Te hity podbijały wszystkie listy przebojów:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów