Ewa Sonnet zaśpiewała o R'n'B i zniknęła z mediów. Zobaczcie, jak dziś wygląda!

Ewa Sonnet w teledysku do piosenki "iRnB"
Fotografia: MICHAL KOLYGA/REPORTER/East News

Ewa Sonnet wylansowała jeden przebój, a potem została modelką i miała bardzo kontrowersyjne zdjęcia. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Ten numer w 2005 roku śpiewali wszyscy! "iRnB" Ewy Sonnet to piosenka, która wpada w ucho i na długo zostaje w naszej głowie. Wokalistka wylansowała tak naprawdę tylko jeden utwór, a potem słuch o niej zaginął. A raczej zakończyła swoją karierę muzyczną, bo w show-biznesie była jeszcze obecna przez jakiś czas, mianowicie występowała w show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Później było o niej głośno z zupełnie innego powodu.

Zobacz także: W latach 90. był idolem nastolatek, a potem zniknął z mediów. Jak dziś wygląda Gabriel Fleszar?

Jak dziś wygląda Ewa Sonnet? Zobaczcie też, czym się zajmuje!

Ewa Sonnet teraz na dobre porzuciła muzykę. Czym w związku z tym się zajmuje?

Sonnet robi karierę w modelingu! Jakiś czas temu wystąpiła nawet na okładce popularnego magazynu dla panów. Publikuje też bardzo odważne zdjęcia na swoich kontach na portalach społecznościowych. 

Wielu fanów zdjęć Sonnet zachwyca się jej pełnymi kształtami, przede wszystkim biustem. Ewa opowiadała o nim w jednym z odcinków show Kuby Wojewódzkiego, podkreślając, że nie ingerowała w swoją urodę. 

Jest w pełni naturalny. Zaczął mi rosnąć już w czwartej klasie szkoły podstawowej - mówiła wówczas. 

Wydaje się jednak, że obecnie Ewa skupiła się już wyłącznie na modelingu i nie planuje powrotu do show-biznesu. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 40 tysięcy osób - jedni ze względu na urok Sonnet, inni z sentymentu, wspominając jej najpopularniejszy utwór. 

Zobacz także: Kobiety szalały na jego punkcie! Ivo ze "Zbuntowanego Anioła" dziś ma siwe włosy, ale wciąż jest przystojny

Jesteście ciekawi jak nasze polskie gwiazdy wyglądały jako nastolatki? Zobaczcie ich zdjęcia z młodości! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów