Była jedną z najsłynniejszych małych miss. Jak dziś wygląda Eden Wood?

Anna Respondek 18.05.2018
Eden Wood
Fotografia: EAST NEWS

W dzieciństwie była jedną z najbardziej znanych małych miss, co zamieniło jej życie w koszmar. Jak wygląda obecnie i czym się interesuje?

Konkursy na małe miss na całym świecie zyskały wielką sławę, jednak nigdzie nie zrobiły takiej furory jak w Stanach Zjednoczonych, gdzie matki małych dziewczynek robiły wszystko, żeby ich dziecko zostało zauważone, również kosztem jego zdrowia.

Zobacz także: Schudł i zamienił się w księcia z "Pięknej i Bestii"

Jedną z najbardziej znanych małych miss była Eden Wood, która przyznała kiedyś, że jej dzieciństwo było prawdziwym koszmarem. Występowała ona w programie „Toddlers & Tiaras”, gdzie pokazywano jej codzienność. Rodzice Wood na jej kolejnych wygranych zarabiali krocie.

Eden Wood już jako kilkulatka utrzymywała całą rodzinę, obecnie nie ma jednak praw do pieniędzy, które zarobiła i które w całości trafiły na konto jej rodziców.

Kilka lat temu managerka Wood ujawniła, że dziewczynka była upokarzana przez własną matkę, która nazywała ją „brzydactwem” i „niezdarą”. Dodatkowo matka podawała córce napoje kofeinowe i energetyczne, aby ta zawsze błyszczała i miała siły na scenie.

Eden Wood obecnie ma już 13 lat i woli nie wspominać swojego dzieciństwa, choć obecnie zajmuje się modelingiem.

Bardzo się zmieniła?

Zobacz też: Spełnił marzenie i został Syrenem. Panie patrzą nie tylko na jego ogon

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów