Ujawniono informacje na temat zdrowia Demi Lovato. Fani się nie ucieszą

Anna Respondek 03.08.2018
Demi Lovato
Fotografia: Instagram/ddlovato

Piosenkarka wciąż przebywa w szpitalu. 

Demi Lovato rozpoczęła karierę jako dziecko i od tamtego czasu regularnie pojawiała się w różnych filmach pełnometrażowych i serialach stacji Disney Channel. Potem rozpoczęła karierę wokalną, dzięki której zyskała jeszcze większe grono wiernych fanów. Niestety piosenkarka od lat zmagała się z uzależnieniami od alkoholu i narkotyków.

Jakiś czas temu Lovato zdecydowała się jednak zawalczyć o swoje życie i przez długi czas pozostawała "czysta". Niestety w lipcu media obiegła wiadomość o tym, że Demi trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. Jak podają zagraniczne źródła, jej stan wciąż jest ciężki. 

Demi Lovato po przedawkowaniu narkotyków

Demi Lovato nadal nie może opuścić szpitala w Los Angeles, do którego trafiła pod koniec lipca. U piosenkarki wciąż pojawiają się silne mdłości i bardzo wysoka temperatura. Na szczęście Lovato może liczyć na wsparcie rodziny, fanów i przyjaciółki Kelly Osbourne, która w "The Sun" opowiedziała o tym, jak trudno jest wyjść z nałogu.

Powrót do nałogu to najgorsza rzecz, jaka może przytrafić się osobie uzależnionej. Nie mogę sobie wyobrazić, przez co Demi teraz przechodzi, mimo że wiem, jak to jest, kiedy cały świat mówi o tobie, kiedy jesteś w najgorszym stanie. Ludzie muszą zrozumieć, że to nie działa w ten sposób, że jesteś zdrowy po odwyku. Odwyk tylko pomaga ci wrócić na właściwe tory - powiedziała. 

Przy Demi czuwa nawet jej były chłopak, Wilmer Valderrama.

Zobacz także: Christina Aguilera wzięła udział w Carpool Karaoke 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów